gittigidiyor

ıp tv

maraz25

Aktif Üye
merhaba arkadaşlar ıp tv de izlenen 7 sınama kanalı olan hd sınama kanalarınının herhangı bır üçrettı var mı üçretsız ızlenır mı ızlersem ıp tv de daha sonra herhangi bır yaptırımla karşılaşabılırmıyım yardım edersenız memnun olurum

maraz25

Aktif Üye
öncelikle tşk ederim

bahs ettiğim ınternette olan 7 sınama salonu

coolmeen

Vip Üye
siz kendi kendinize yazıp kendikendinize okuyorsunuz açıklayıcı msj yazın bu ne anlama geliyor ?

Usta ben anladım arkadasın demek istediğini. :) )))
Yok sana bi zararı olmaz seyredebilirsin.İnternete konmuşsa seyredilmek için konmustur.
Sana bi yaptırımı,bi cezası olmaz.
Ama dikkat et,internetin kotalı ise kotanı fena bitirir. :) :)

maraz25

Aktif Üye
yardımlarınız için çok tşk ederim bu konuda yenıyım internette olan sinama kanalları üçretsız mı

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.