gittigidiyor

İptv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

admin12

Aktif Üye
Buranin sİte sahİbİmİ neyse beni **********

KANFU

Aktif Üye
O Şekİde yazildiysa ayip yakiŞmamiŞ admİn senİ kiniyorum

admin12

Aktif Üye
evet böyle numaramı yazıyor herkese ben erkek arkadaş arıyorum diyerek böyle kalektersiz biri işte neden inanmıyorsunuz

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
evet böyle numaramı yazıyor herkese ben erkek arkadaş arıyorum diyerek böyle kalektersiz biri işte neden inanmıyorsunuz

ben sana yemin ederim seni tanımıyorum numaranıda inan bilmiyorum bu işleri yapacak bi karaktere sahip değilim bu sitede herkes beni tanır hatta kefil bile olur ama yapan kimse hakkaten haketmişindir
seni banlayıp konuyu silmeyide bilirim ama gerek yok sdece mesajını sildim

admin12

Aktif Üye
bilmediğin için konuşuyorsun erkek arkadaş arıyorum diye işte siteyede paylaşımda bulunan adam beni silen admin gören varsa yazsın dün yazılmıştı ben erkek arkadaş arıyorum diyerek numaramı veren admindir

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
bilmediğin için konuşuyorsun erkek arkadaş arıyorum diye işte siteyede paylaşımda bulunan adam beni silen admin gören varsa yazsın dün yazılmıştı ben erkek arkadaş arıyorum diyerek numaramı veren admindir

bak kardeşim ben piyasada bilinen bir esnafım bu forumda bırak seni kimseye tek argo kelime bile kullanmadım bence sen iyi düşün

admin12

Aktif Üye
ben link koyuyorum adam kaldıra bilir ama terbiyesizlik yapmamalı sonuçta adminsin

admin12

Aktif Üye
o zaman arkadaşlarını uyar yardıcılarını hoş bir hareket deyil linki sil ama numara ney burda başkaları size güvenmiyecekmi

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
ben link koyuyorum adam kaldıra bilir ama terbiyesizlik yapmamalı sonuçta adminsin

tekrar söylüyorum sana, inan senin mesajını görmedim dahada ileriye gitme istersen ben iş güç araında uğraşamam
siteye reklamını koycaksanda iletişime geç rekram ücretini öde koy

admin12

Aktif Üye
ya ne olmuş link koyunca ben yardımcı olmaya çalışıyorum insanlara pahalı da vermiyorum beni tanıyanda bilir kingdiablokoray diye

9000plus

Aktif Üye
dün gereken yapıldı sizi daha rahatsız etmez rahat olun

admin12

Aktif Üye
bak teamworld .us beni sor ve orda görürsün linkimi vip satış diye beni tanıyan varsa yazsın buraya nasıl yardımcı olduğumu fazla yazıp iptv satış için kimseye fazla fiyat çekmem

admin12

Aktif Üye
rahatsız etmesi sıkıntı deyil yürek varsa ankara gelir adamsa karşıma çıkar burdan numara verip delikanlılık yapmasın

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
sen kime ne anlatıyosun bu sitede iptv satışı olöaz
ayrıca konuyu saptırma sen bana küfür ederek okadar mesaj yazdın
ben sana gayet nazik davrandım çünki senin. umaranı ben bilmezken
nasıl başka yere vereyim sen bana özelden nımaranı at
yok illaki beni suçluyosan gel ben emirdağ dayım 200 km

orion

Elektronik Teknisyeni
Pardon konu neydi acaba ben hiç bişey anlamadım..valla
Çok şeymi kaçırdım yoksa biri anlatsın yaww..

admin12

Aktif Üye
arkadaşlar satcafesi admininden özür diliyorum ama adminden onun bir sucu yok ama o numaramı yazıp terbiyesizlik yapan kişininde cezasını vermesini talep ediyorum adminden bu yazıyı adminin yazmadığna kanaat getirdim admin bey özürümü kabul edin ama sözüm bu numaramı yazan şahsadır saygılar satcafesi ailesine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.