gittigidiyor

İptv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

admin12

Aktif Üye
ben kingdiablokoray satcafesi ailesi içinde herkezden özür diliyorum saygılar hepinize

admin12

Aktif Üye
admin senden özür dilerim saygızlığım bu numaramı yazan kişiye senden herşey için özür dilerim saygılarımla kingdiablokoray

admin tekrar tekrar özür sen iyibir esnafsın saygılarımı sunuyorum bu konuyuda burada sonlandırıyorum sen adam gibi adamsın saygılar bye

hurzati

Aktif Üye
admin senden özür dilerim saygızlığım bu numaramı yazan kişiye senden herşey için özür dilerim saygılarımla kingdiablokoray

admin tekrar tekrar özür sen iyibir esnafsın saygılarımı sunuyorum bu konuyuda burada sonlandırıyorum sen adam gibi adamsın saygılar bye

ben demiştim bu sitmin admini böyle şeyler yapmaz diye.
konu nerden nereye gelmiş.o_k

garip38

Vip Üye
slm bende yeni gördüm biraz okudum digimy cok iyi insandir iyibir esnaf 3 senedir tanirim hatta bu sene izinde kendisiniz ziyaret ettim cok hörmetli saygili bir arkadas ben yurt disinda kaliyorum

coolmeen

Vip Üye
ben link koyuyorum adam kaldıra bilir ama terbiyesizlik yapmamalı sonuçta adminsin

Lan terbiyesiz ahlaksız.Sen her Allahın günü siteye milleti dolandırmak için oradan buradan buldugun ip tv leri satmak için reklam koyup duruyorsun.
1-Bu sitede reklam ücretli
Hadi paran pulun yok çulsuzun birisin,bari sitedeki adminlerden birine neden mesaj atarak izin istemiyorsun terbiyesiz.
Senin mesajlarını en az 50 tanesini sildim sen hala inatla yapmaya devam ettin.Sorunun ne senin kardeşim..?
İnsan olsan yapmazsın artık,ayıp be senin yaptıgın.!!
Yeter artık canımızı iyece sıktın.Birde utanmadan hesapmı soruyorsun.?

2-Verdiğin reklamların altına bi seferinde mesaj yazdım,aslında direk silmem gerekirken.Dedimki o halde test verde bakalım.Sen neyaptın,test verdinmi.?Hayır.Lan dolandırıcı birde rencide ettiniz beni diye ağlanıyorsun.
Sana buradaki 1 kişi inanıp dolandırılsa,site sahibi izin vemiş bende satın aldım dolandırıldım diye olay bizim üzerimize dahi kalabilir.Yani senin üç kagıtcılıgına bizde ortak olmus olacagız..?Bi defol git bu siteden,seni sayıylamı gönderdiler nedir.

Madem o kadar gururun onurun var,artık defalarca KOVULDUGUN bu siteye girmezsin olur biter.

Ama sende nerede o onur nerede o gurur..Hala sakız gibi,asalak gibi siteye girip milleti rahatsız ediyorsun,hala milleti dolandırmaya çalışıyorsun.

Defol git artık aslanım artık bu siteden.

1 GRAM ONURUN VARSA BU SİTEYE Bİ DAHA GİRME.
AMA YOK BEN ONURSUZ GURUSUZ ŞEREFSİZİN BİRİYİM DİYORSAN,GİRMEYE DEVAM ET,BENDE SENİ ATMAYA DEVAM EDECEĞİM BUNU BİL.SONRA HİİİİÇ GELİPTE AĞLAŞMA...
BİRAZCIK ONURUN VARSA......!!!!!..???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.