gittigidiyor

kahraman xtream yazılımı ( usb mod )

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
1. mesajı dikkatli okuyun
yazılımın yumatu ile alakası yok benzerlik yapabilirsiniz ama aynı olsaydı kumanda uyardı bu yazılımı yumatuya yüklerseniz kumanda uyumsuzluğu yaşarsınız

malkara59

Aktif Üye
hocam son verilen yazılım yumatu yazılımıyla birebir aynı ben çevirdim yumayuta attım kumanda ok çevirdim kamosoniğe attım kumanda yine ok ama her iki cihazdada mavi tuş direk xtreama girmiyor benim anlatmak istediğim bu

driver

Aktif Üye
Yazılımda iptv kanal listesinde page + - tuşlarıyla sayfa atlattığımda (yada 10'ar + - diyelim) buket listesinde bulunulan seçim değişiyor

Sanırım anlatabildim :)

Buket ve kanal listesi arası geçiş başka bir tuşla sağlanarak ses "+" "-" tuşlarıyla 10'arlı seçim yapılabilirmi?

digitaloguz

Aktif Üye
Xtream codes bölümü çalışmıyor host K.adi şifre girmeme ragmen

mehmet2834

Aktif Üye
Dostum benim panelim var ama xstream bölümüne giriyorum liste indirilemedi diyor neden

mehmet2834

Aktif Üye
Android xstream playerde sorunsuz izliyorum çözüm varmı buna kamasonic hd1512 de neden olmuyor

hurzati

Aktif Üye
bu yazılımı ben de yukledim ama softcam dosyasıyla powervu ve tandberg keyleri yuklenmiyor.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.