gittigidiyor

kamosonic ks-1512 usb den server yükleme işlemi

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
kamosonic ks-1512 usb flaşbellek ile CCcam server yükleme işlemi

öncelikle bilgisayarımıza aşağıda ekdeki cccam dosyasını indiriyoruz
içeriği kendi serverimize göre düzenliyoruz
sonrasında cccam.cfg dosyasını usb flaşbelleğe yükleyip
flaşbelleği cihaza takıyoruz
ardından sırası ile menü+ayarlar+xcam ayarları+paylaşım menüsüne girip
fav tuşuna basıyoruz bizi flaşbelleğe yönlendiriyor
ok diyoruz flaşbelleğe yüklediğimiz cccam.cfg dosyası ekranda beliriyor
üzerine gelip ok dediğimiz zaman cccam yüklenmiş oluyor
hayırlı olsun.
Şimdilik sunum bukadar bizi takip etmeye devam edin
katkılarından dolayı reis elektronik servis müdürümüz Ahmet bey ve kdemli teknisyen ramazan beye teşekkürlerimi sunuyorum
saygılarımla kolay gelsin

Ekli dosyalar

• cccam.rar
    110 bayt · Görüntüleme: 480

bekomehmet81

Vip Üye
Onemli bir eksiklikti giderildigini ogrenmek guzel bir km 1512 kullanicisi olarak

tarku

Aktif Üye
bu eksikliği giderdikleri için ustalarımıza çok teşekkürler.

hurzati

Aktif Üye
1.mesajı okudum. tarife uygun olarak flasha yükledim ama fav tuşuna basınca cccam dosyası çok hızlı birşekilde görünüp kayboluyor ve devamlı olarak ekrana ''kayıt aygıtı bulundu'' ve ''kayıt aygıtı bulunamadı'' mesajı devamlı gidip geliyor.cccam cfg dosyasında cccam satırlarını yazmadan önce bir şeyler mi yazmak gerekiyor acaba korax hd lerde oldu gibi.

hurzati

Aktif Üye
digimy usta sanırım flashda bir hata varmış.flash değiştirdim tarifiniz gibi yükledim.
cihazda kumanda ile 2 tane cccam yüklemiştim.3tane daha buldum ama cihazda ccam dosyasına tıkladım.yükleme başarılı dedi ama kayıt yapmıyor.önceki 2 server duruyor ama 3 serveri kabul etmiyor.
bir yerde bir hata var galiba ama ne.

kumanda ile girmek de bayğı uzun sürüyor.server adını yazarken hemen yıldızlanıyor bence saçma bir uygulama.doğru yazıp yazmadığımızı göremiyoruz.

hurzati

Aktif Üye
reis elk. şikayette bulunabilirsiniz flaştan dediğimde başka denedim demiştiniz neyse olduğuna sevindim

digimy usta.
başka flashla yükledim, yüklüyor ama kayıt yapmıyor.çıkınca 2 server yerinde duruyor ama diğer 3 serveri kayıt yapmıyor.
kumanda ile kayıt yaptım.ama bağlan dedim hala bekliyoruz bakalım bağlanacak mı.5 dk. dan beri hala lütfen bekleyin diyor ama bağlanmıyor.server sağlam ve çalışıyor.

Son düzenleme:

kolik

Aktif Üye
Bu dosyayı yükledikten sonra benim hediye server gitti. hiç birşey izleyemiyorum.

5 serverde boş, kulanıcıda asr şifre ***** hepsi aynı

ceka

Aktif Üye
slm usta cccam yükledim ama durum da bağlı degil diyor ne yapmam lazım yardımçı olurmusunuz

hurzati

Aktif Üye
digimy usta ,
sizin logo ile açılan yazılımda otomotik aramada kanal listesi bozuluyor.
dikkatinizi çekti mi. yeni yazılımla düzeltile bilir mi.

unal45

Aktif Üye
yeni yazılımda açılış logosu ile açılıyor kamasoniç olsa idi altında e2 olarak yazılabilirdi.sanırım daha iyi olabilirmiydi ama yinede çok güzel olmuş menüler falan değişmiş kanal sıralaması da gayet güzel olmuş kullanıcı arkadaşlarımız kendilerine göre sıralayabilirler zaten bu yazılım test yazılımı sanırım memoli arkadaşımız iyileştirmelerde bulunacaktır kendilerine çok teşekkür ediyorum kamasoniç e desteklerinden dolayı..

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.