gittigidiyor

Kamosonic KS-SR220-Jameson JS-2003 YARDIM LTF!!!

elnino11

Aktif Üye
Kamosonic KS-SR220, Kamosonic KS-SR219 ve Jameson JS-2003 arkadaşlar sizce hangi ürün daha iyidir hangisini almalıyım çok acil cevap verirseniz mutlu olurum.
Bir de bu kamosoniclerden hangisi daha yeni sürüm yani ne farkı var bunların? diğer odadaki 37 ekran tüplü tvye takıcam, kargo dahil 40 tl

ERK@L

Aktif Üye
30 tl yu-ma-tu lar var işinizi görür.biraz daha iyi olsun derseniz herz bakın 40 tl hatta digimy bir aralar 40 tl.forumda satış yapıyordu.

elnino11

Aktif Üye
Hocam YUMATU mini HD kullanıyorum led tv de zaten, ama arıza sıkıntısı yasadım gecen gün taa fabrikasına gönderdm herhangi bir soruna rastlanmadı board değiştirildi denilerek geri yollandı, o yuzden YUMATU dan soğudum. Siz yukarıda yazdığım ürünleri biliyor musunuz, hangisini tavsiye edersiniz?

ERK@L

Aktif Üye
kanal kapasitesi 2000 yeter diyiyorsanız Ks-sr220 alın daha iyi yazılım desteği mevcut.yetmez diyiyorsanız 3000 kanal kapasiteli jameson alın.

elnino11

Aktif Üye
kanal kapasitesi 2000 yeter diyiyorsanız Ks-sr220 alın daha iyi yazılım desteği mevcut.yetmez diyiyorsanız 3000 kanal kapasiteli jameson alın.

fazla bile ya 2000 kanal yeter bana kamosonic in yazılım güncellemesi mevcut diosunuz ynai tamam o zman onu sipariş edeyim. tesekkur ederim

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.