gittigidiyor

kamosonic1512 enigma2 yazılımı by memoli1478

supermax

Aktif Üye
kamosonic1512 enigma2 03.08 2017 test yazılımı

host taşıması olduğu için yeni yazılım biraz geç kaldı
ama şuan yenı yazılıma entagrasyon bitmiştir yazılım test edilmiştir h.olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:

tarku

Aktif Üye
Merhaba üstadlar sizlere yükleyip test ettiğim bir yazılımı sunuyorum ve ayrıntıya gireceğim
öncelikle yazılım edit by memoli1478 e ait uğraşı için kendisine teşekkürlerimizi sunuyorum
gelelim yazılımdaki enigma2 meselesine
evet yazılımı yükledim enigma2 ile uzaktan yakından alakası yok olamazda sebebi ise
enigma2 linux tabanlı ürünler için dir kamosonic ise sunplus1512 işlemcili bir üründür ve bu enigma2 bu ürüne hayal bile edilemez
saece iptv kısmına bir logo eklemiş ve free bölümünü kaldırıp kendine özgün bir bölüm açmış
kötümü yapmış hayır iyi yapmış beleş iptv var içinde ama nekadar süre aktif olur bilinmez eğer ilerde iptv kısmı güncellenmesse eski yazılıma yani kamosonic orj yazılıma dönmenizi tavsiye edrim çünki başka hiçbir artısı yok
kendisine ayrıa birdaha teşekkür ederiz emeğe saygı
selamünaleyküm,supermax ustam.bu yazılımı yüklersek kumanda çalışacak mı,yoksa başka bir kumanda mı lazım olacak bizi bilgilendiriverin. selamlar.

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba hüseyin abi bu yazılımı yüklersen kumanda çalışır sorun olmaz bende denedim yazılımı sadece iptv değişikliği var
toplama iptv eklenmiş içine

tarku

Aktif Üye
merhaba hüseyin abi bu yazılımı yüklersen kumanda çalışır sorun olmaz bende denedim yazılımı sadece iptv değişikliği var
toplama iptv eklenmiş içine
bilgilendirme yaptığın,bizleri aydınlattığın için çok teşekkürler,kahraman ustam.sağolun.

brayn

Aktif Üye
verilen iptvler özeldir toplama değildir add 1500 user connect ok
şuan sadece test yazılımı olduğu için e2 özellikleri daha kazandırılmadı onlar zamanla yapılacak

tarku

Aktif Üye
yazılımı yükledim inceledim içindeki iptv ler iyi kaliteli yayın kullanıcılara hayırlı olsun...
selamünaleyküm,digimy ustam.senden aldığım 7 adet kamosonic 1512 hd cihazların hepsine memoli1478 ustanın yapıp yayınladığı enigma2 yazılımını bugün tüm cihazların hepsine yükledim.ben ve arkadaşlarımın memoli1478 ustaya ve sizlere emeklerinden dolayı ,hepsi teşekkür ediyor.hepinize selamlar saygılar.

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
hayırlı olsun güle güle kullanın
yazılım memoli1478 mühendisimize aittir kendisi iptvlerin uzun süre çalışacağını belirtti
tüm arkadaşlarına selam olsun

memoli1478

Administrator
yazılımlar sadece forumda var ftp ve dışarıya verilmemektedir
e2 ye gelince bu daha ilk yazılımıdır e2 sistem menü ve diğer eklemeler zamanla kazandırılacaktır
normal e2 ler bilgisayar olmadan bir işe yartamaz ama bu cihazlar onlardan çok daha avantajlıdırlar

memoli1478

Administrator
sistem aktiftir yeni eklemeler özel iptvler eklenmiştir
sisteme yeni kategoriler eklendi hakkında görüşlerinizi yazın arkadaşlar
ona göre işlem yapacam

garip38

Vip Üye
eline saglik memoli usdam harika olmus türk hd ler almam sky lar harika hic takilma yok tskler...

garip38

Vip Üye
yaklasik 4 saat oldu bakiyorum inanin hic takilma yok süper..

unal45

Aktif Üye
arkadaşlar bu yazılımın artısı neler ne gibi yenilikler var yükleyenler buradan paylassın ona göre yükleyelim..

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.