gittigidiyor

KORAX iP PLUS HD V3 ve V3 maXX YENİ ÜRÜN!!!

timsahxy

Aktif Üye
arkadaşlar benim v3 maxx çok donuyor donuyor derken kitleniyor hem normal uydudayken hem ıp tvler de hemde vod larda kapatıp açmam gerekiyor
2.si baslı seslerde cızırtı batırtı oluyor eski uydumu takıyorum öyle bişey olmuyor
3. sü vod da bazı filmlerde belli bir dakikada filmi bitiriyor mesela dün kolonya cumhuriyetini açtım 1.50 dakikada film izlediğiniz için teşşekurler yazdı bitirdi makineyi kapatıp tekrar açtım yıne aynı dakikadan ya 2 saniye once ya 2 saniye sonra izlediginiz için teşşekurler yazıyor bunu anlamadım ben v3 ü alalı 2 hafta oldu çok pişman oldum herkesin başına gelen şeyler mi yoksa benim makine bozuk mu internetten güncellemeyi yaptım bu arada güncel yani makine yardımcı olursanız çok sevinirim

xalperenx

Aktif Üye
arkadaşlar IPPlus hd v3 astra uydusunda belgesel kanalı olan USHUAIA TV yi neden açmıyor diğer cihazlar açıyor ilgililere duyurulr şimdiden teşekkürler...

sayın ustalar ıpplus cihazımda web bölümündeki +18 kanalları bu bölümden çıktığımız zaman gizleniyordu şimdi ise açık kalıyor 8989 yapmama rağmen gizlenmiyor neden olabilir yazılımsal bir sorunmu acaba ilginiz için şimdiden teşekkürler

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
arkadaşlar benim v3 maxx çok donuyor donuyor derken kitleniyor hem normal uydudayken hem ıp tvler de hemde vod larda kapatıp açmam gerekiyor
2.si baslı seslerde cızırtı batırtı oluyor eski uydumu takıyorum öyle bişey olmuyor
3. sü vod da bazı filmlerde belli bir dakikada filmi bitiriyor mesela dün kolonya cumhuriyetini açtım 1.50 dakikada film izlediğiniz için teşşekurler yazdı bitirdi makineyi kapatıp tekrar açtım yıne aynı dakikadan ya 2 saniye once ya 2 saniye sonra izlediginiz için teşşekurler yazıyor bunu anlamadım ben v3 ü alalı 2 hafta oldu çok pişman oldum herkesin başına gelen şeyler mi yoksa benim makine bozuk mu internetten güncellemeyi yaptım bu arada güncel yani makine yardımcı olursanız çok sevinirim

cihaza güncel yazılım yükleyip fabrika ayarlarına dönün düzelmesse ücretsiz kargo ile firmya gönderin gereği yapılacaktır

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.