gittigidiyor

KORAX iP PLUS HD V3 ve V3 maXX YENİ ÜRÜN!!!

memoli1478

Yönetici
Administrator
beklerim antakyaya gelirsen sevinirim tanışırız

nfr65

Aktif Üye
arkadaşlar ben bu cihazı İKS serverla astra 19 uydusundan csatı ve hellassat tan bulsatcomu izlemek için aldım amma almaz olsaydım, free iks serverda pek başarılı sayılmaz ,canlı yayında beın sportlar donuyor, bulsatcomu redline gibi full açmıyor ve sık sık donmalar oıuyor , yeni kanal taratma yaptına asta ve hellassat tan hep eksik kanallar buluyor, belkim bu diyer uydulardada böyledir ,işlemçi çekirdekleri çok amma görüntü kalitesi vasat , iptv lerinle hiç ilgilenmiyorum amma 100 000 kanal yerine 100 işe yarayan kanal olsa daha iyi olur , bu cihazdan almaya düşünenlere tavsiyem eyer csat için alacaksanız almayın derim canlı yayın maclarında donuyor hiç izlenmiyor , ben bu cihazda çift çekirdek ve 2gb ram olduğuna inanmıyorum flaşın kaç mb olduğunu yazmamışlar

Son düzenleme:

nfr65

Aktif Üye
bu cihazı piyasaya sürmeden önce hiç mi uydularda kanal taraması yaptırmamışlar , tüm uydulardaki kanal aramalarında eksik kanal sayısı buluyor, AĞ aramada KÖR taramada yaptırıyorum sonuç hep aynı kanallar eksik , bu cihazın tuneri çok kötü 50 lirarık hd cihazların tunerleri bundan daha iyi , bu probleme yazılımla falan çözüm bulunacağını sanmiyorum ,nedense cihazı öve öve bitiremiyorlar

Son düzenleme:

MYPaT

Vip Üye
arkadaşlar ben bu cihazı İKS serverla astra 19 uydusundan csatı ve hellassat tan bulsatcomu izlemek için aldım amma almaz olsaydım, free iks serverda pek başarılı sayılmaz ,canlı yayında beın sportlar donuyor, bulsatcomu redline gibi full açmıyor ve sık sık donmalar oıuyor , yeni kanal taratma yaptına asta ve hellassat tan hep eksik kanallar buluyor, belkim bu diyer uydulardada böyledir ,işlemçi çekirdekleri çok amma görüntü kalitesi vasat , iptv lerinle hiç ilgilenmiyorum amma 100 000 kanal yerine 100 işe yarayan kanal olsa daha iyi olur , bu cihazdan almaya düşünenlere tavsiyem eyer csat için alacaksanız almayın derim canlı yayın maclarında donuyor hiç izlenmiyor , ben bu cihazda çift çekirdek ve 2gb ram olduğuna inanmıyorum flaşın kaç mb olduğunu yazmamışlar

bu cihazı piyasaya sürmeden önce hiç mi uydularda kanal taraması yaptırmamışlar , tüm uydulardaki kanal aramalarında eksik kanal sayısı buluyor, AĞ aramada KÖR taramada yaptırıyorum sonuç hep aynı kanallar eksik , bu cihazın tuneri çok kötü 50 lirarık hd cihazların tunerleri bundan daha iyi , bu probleme yazılımla falan çözüm bulunacağını sanmiyorum ,nedense cihazı öve öve bitiremiyorlar
git 50 liralık cihaz alıver sana zahmet. şimdiye kadar bi sen çıktın her nasılsa oda ayrı konu. Neyse...
Allah bilir cihazında VİPBOX GOLD DENEN DANDİK CİHAZDIR :)

Son düzenleme:

nfr65

Aktif Üye
cihazım ip plus v3 neden cihazın kusurlarını görmezden geliyorsunuz

MYPaT

Vip Üye

cihazım ip plus v3 neden cihazın kusurlarını görmezden geliyorsunuz

Valla kusur sizde herhalde :) cihaz karşımda bahsettiklerinizin hiçbiri yok çok ilginç değilmi. bir video çekinde görelim lafta kalmasın anlattıklarınız. Aksi halde bahsettiklerinizi yok sayacağım.

Son düzenleme:

nfr65

Aktif Üye
Sayın memoli Bey,
Açılış resmi değiştirilmiş yazılımı özelden gönderirsen memnun olurum. Fakat açılış resmi değiştirilmiş yazılımı kullanmak isteyen forumdaşlar da olabilir. Burada yayınlayabilirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.
Cihazda Kurulumdaki her bölümüne her girişte şifre istiyor. Acaba bu şifre isteme kaldırılabilir mi?
Astra 19 Uydusunda Maxx V3 730 TV yayını buluyor. Canal France frekanslarında ( 16 adet frekans ) sinyal yok. Diğer Goldmaster 1040 ve Matrix Gold cihazlar ise 960 Tv yayını buluyor. Bu durum düzeltilerbilir mi?
Kırkalareli Lüleburgaz'da yaşıyorum. Uydu çanaklarım 85 cm.
Saygılarımla.

usta bir bak sadece ben eksik kanallar bulduğuna yazmamışım , helassat astra 19 astra 23.5 sirius uydularını kör tarama yaptım kanalları eksik buluyor redline ts4000 plusa göre bu eksiklik yazılımla dözeltilirse iyi olur birde iks free serveri canlı yayında donuyor , bu ip plus v3 aldım diye kusur bende

Son düzenleme:

nfr65

Aktif Üye
arkadaşlar resim vs basit şimdi cihazla ilgili buyuk bir çalışma var
sürprizlerle dolu bir cihaz cihazı kullanan arkadaşlar bizlere eksik olan
şeyleri yazsın neler olmasını isterseniz yazın hepsini toparlayıp düzenleyelim
bugün açılış menüsü değişik yazılımı özelden atarım ok

buradada memoli usta eksikleri yazın da yeni yazılımlarla bunlar giderilsin diyor, siz niye sinirleniyorsunuz anlamadım , benden resim isteyenekadar cihaza bir kanal arama testi yapın

Son düzenleme:

MYPaT

Vip Üye
usta bir bak sadece ben eksik kanallar bulduğuna yazmamışım , helassat astra 19 astra 23.5 sirius uydularını kör tarama yaptım kanalları eksik buluyor redline ts4000 plusa göre bu eksiklik yazılımla dözeltilirse iyi olur birde iks free serveri canlı yayında donuyor , bu ip plus v3 aldım diye kusur bende

buradada memoli usta eksikleri yazın da yeni yazılımlarla bunlar giderilsin diyor, siz niye sinirleniyorsunuz anlamadım , benden resim isteyenekadar cihaza bir kanal arama testi yapın

Ben senin neyine sinirleneyim. :) Adam gibi üslubun yok ayrıca sadece bahsettiklerini yazmadın bir sürü şey yazmışsın ve aslı yok.

nfr65

Aktif Üye
cihazı almadan önce özelliklerini okudum ve dedim ki, çift çekirdek 2gb ram bu cihaz uçak gibidir amma hiçte oyle çıkmadı , belirtilmemiş amma tahmin ediyorum flaşı 8mb , e bu flaşa 2gb rem koymazlar 512 mb rem fazlasıyla yeterli , işlemci ister 4 çekirdek olsun hızları düşükse yani 100 er mhz olsalar 400 mhz yapar , cihaz az değil çok ısınıyor .Neyse biraz kullanayım bakalım belkim dönüşüm yazılımla herşey düzelir

nfr65

Aktif Üye
Ben senin neyine sinirleneyim. :) Adam gibi üslubun yok ayrıca sadece bahsettiklerini yazmadın bir sürü şey yazmışsın ve aslı yok.

106 ekran led LG smart moitörle izliyorum , niye yalan söyleyeyim görümtü kalitesi anca redline 4000 plus kadar , next 18500 hd plusun görüntü kalitesi ip plus v3 ten çok daha iyi, uslubtan bahsediyorsun, ne yazayım cihazın eksileri artılarından daha çok , sadece artılarını mı yazayım

MYPaT

Vip Üye
Ï
cihazı almadan önce özelliklerini okudum ve dedim ki, çift çekirdek 2gb ram bu cihaz uçak gibidir amma hiçte oyle çıkmadı , belirtilmemiş amma tahmin ediyorum flaşı 8mb , e bu flaşa 2gb rem koymazlar 512 mb rem fazlasıyla yeterli , işlemci ister 4 çekirdek olsun hızları düşükse yani 100 er mhz olsalar 400 mhz yapar , cihaz az değil çok ısınıyor .Neyse biraz kullanayım bakalım belkim dönüşüm yazılımla herşey düzelir

106 ekran led LG smart moitörle izliyorum , niye yalan söyleyeyim görümtü kalitesi anca redline 4000 plus kadar , next 18500 hd plusun görüntü kalitesi ip plus v3 ten çok daha iyi, uslubtan bahsediyorsun, ne yazayım cihazın eksileri artılarından daha çok , sadece artılarını mı yazayım
:) böyle devam.

yasargullu

Aktif Üye
cihaz çok güzel tüneri falanda çok iyi ama ıks sharede serverde 19 csat çalışmıyor açmıyor kanalları tek kusuru şimdilik bu cihazın.

MYPaT

Vip Üye
cihaz çok güzel tüneri falanda çok iyi ama ıks sharede serverde 19 csat çalışmıyor açmıyor kanalları tek kusuru şimdilik bu cihazın.

Bu malesef kusur değil. Kusur olması için cihaz alırken size böyle bir taahhüt verilmesi ve sonrasında bu özelliğin olmaması gerekir.Csat mevzusu yeni bir mevzu bundan sonra cihaz alacaklara tavsiyem istediğiniz özellikleri sorarak alın.

yasargullu

Aktif Üye
csat paketi zaten sıkıntılı bir var bir yok yada hiç yok usta. nasıl bir dönem nerdeyse tüm paketler emu kart modül vb ile izlenip şimdi esameleri bile okunmuyorsa bu işler böyle...

memoli1478

Yönetici
Administrator
arkadaşlar öncelikle tüm üyelerimizin bayramını kutlar sevdikleriyle uzun bayramlar dilerim
şimdi gelelim csat v3 olayına işlerimin yoğunluğundan dolayı hiç bakamadım ve emin olun firmada bayram dolaysıyla
başka şeylerle meşguldür buna inanın gerekli hertürlü destek vs sağlanacaktır bu işler böyle şak hemen olmuyor
v3 yeni bir cihaz farklı özellik ve farklı uygulamaların keşfedilmesi biraz sürer sonuçta yeni nesil montega işlemci

nfr65

Aktif Üye
arkadaşlar öncelikle tüm üyelerimizin bayramını kutlar sevdikleriyle uzun bayramlar dilerim
şimdi gelelim csat v3 olayına işlerimin yoğunluğundan dolayı hiç bakamadım ve emin olun firmada bayram dolaysıyla
başka şeylerle meşguldür buna inanın gerekli hertürlü destek vs sağlanacaktır bu işler böyle şak hemen olmuyor
v3 yeni bir cihaz farklı özellik ve farklı uygulamaların keşfedilmesi biraz sürer sonuçta yeni nesil montega işlemci

memoli usta kullanıcının gönlünü almaya biliyorsun. MYPat mod. ta senden birşeyler örense her şey çok daha güzel olur, çalışmalarında başarılar dilerim, kolay gelsin

Caner54

Aktif Üye
Cihaz çok güzel çalışıyor iyiki almışım benim için csat paketi hiç önemli değil... Zaten fransızca maç izlemek bana göre değil sadece sormak istediğim m3u dosya formatını desteklemiyor bunun için bir çalışma var mı

nfr65

Aktif Üye
Bu malesef kusur değil. Kusur olması için cihaz alırken size böyle bir taahhüt verilmesi ve sonrasında bu özelliğin olmaması gerekir.Csat mevzusu yeni bir mevzu bundan sonra cihaz alacaklara tavsiyem istediğiniz özellikleri sorarak alın.

Zeki bir satıcı, pazarlamacı ve ya bir cihaz temsilcisi, bu CSAT spor kanallarında ki donmaları düzeltir ve ya mimimuma indirmeye çalışır, böylece hem cihaz kullanıcılarını memnun eder, hemde satışlarını 5 e katlar

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.