gittigidiyor

KORAX iP PLUS HD V3 ve V3 maXX YENİ ÜRÜN!!!

sozcan39

Aktif Üye
eklemeler beni verdiğim yazılıma yapılmaktadır açılış resmi tekrar düzenlenip eklenecektir

Sayın memoli1487 Bey,
Emeğiniz ve paylaşımlarınız için gerçekten teşekkür ederim. Emeğin ödenmez.
Kullandığım diğer Goldmaster 1040 cihazım için başka bir forumdaki bir Sayın paylaşımcının paylaştığı Hyperion 5.4 yazılımı ile cihaz gerçekten çok kullanışlı olmuştu. Sayın Paylaşımcının paylaştığı bu yazılıma açılı ve radyo resimlerine çok güzel resimler ( çiçek ve manzara resmi ) koymuştu. ,
Sizde cihazın açılış resmine ve radyo resmine güzel çiçek ve manzara resmi koyabilir misiniz? Açılış resminin değiştirildiği yeni yazılımı bekleyeyim mi?
Saygılarımla.

memoli1478

Administrator
arkadaşlar resim vs basit şimdi cihazla ilgili buyuk bir çalışma var
sürprizlerle dolu bir cihaz cihazı kullanan arkadaşlar bizlere eksik olan
şeyleri yazsın neler olmasını isterseniz yazın hepsini toparlayıp düzenleyelim
bugün açılış menüsü değişik yazılımı özelden atarım ok

sozcan39

Aktif Üye
arkadaşlar resim vs basit şimdi cihazla ilgili buyuk bir çalışma var
sürprizlerle dolu bir cihaz cihazı kullanan arkadaşlar bizlere eksik olan
şeyleri yazsın neler olmasını isterseniz yazın hepsini toparlayıp düzenleyelim
bugün açılış menüsü değişik yazılımı özelden atarım ok

Sayın memoli Bey,
Açılış resmi değiştirilmiş yazılımı özelden gönderirsen memnun olurum. Fakat açılış resmi değiştirilmiş yazılımı kullanmak isteyen forumdaşlar da olabilir. Burada yayınlayabilirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.
Cihazda Kurulumdaki her bölümüne her girişte şifre istiyor. Acaba bu şifre isteme kaldırılabilir mi?
Astra 19 Uydusunda Maxx V3 730 TV yayını buluyor. Canal France frekanslarında ( 16 adet frekans ) sinyal yok. Diğer Goldmaster 1040 ve Matrix Gold cihazlar ise 960 Tv yayını buluyor. Bu durum düzeltilerbilir mi?
Kırkalareli Lüleburgaz'da yaşıyorum. Uydu çanaklarım 85 cm.
Saygılarımla.

Son düzenleme:

memoli1478

Administrator
bununla ilgili çalışma yapılmaktadır ilgili kişilere bildirildi içiniz rahat olsun hepsi yapılacaktır çok iyi bir cihaz aldınız

sozcan39

Aktif Üye
bununla ilgili çalışma yapılmaktadır ilgili kişilere bildirildi içiniz rahat olsun hepsi yapılacaktır çok iyi bir cihaz aldınız

Sayın memoli11478,
Cihazı aldığım yer 1 hafta hediye İpTv vermişti. İpTv süresi bitti. Acaba bu bölüme de bir ekleme yapılamaz mı?
Saygılarımla.

memoli1478

Administrator
free iptv bölümlerine çok kaliteli iptvler eklenecektir
onlara gerek duymayacaksınız onun dışında yeni bir çalışma var iptv ağırlıklı

sozcan39

Aktif Üye
free iptv bölümlerine çok kaliteli iptvler eklenecektir
onlara gerek duymayacaksınız onun dışında yeni bir çalışma var iptv ağırlıklı

Sayın memoli1478 Bey,
Bıkmadan usanmadan cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Emeğiniz ödenmez.
Şimdi üç dört saat için dışarı çıkıyorum. Paylaştığınız yazılımdaki açılış resmi değiştirilmiş yazılımı yayınlarsanız veya özele gönderirseniz cihza yükler size sonucu bildiririm.
Saygılarımla.

cem26

Aktif Üye
bilgisayarda masaustune mouse ile gelin mouse un uzerindeki sag tusa basin
cikan menude yeni kismina ilerleyin ordan yeni metin belgesini secin dosya ismini tvlist.txt yapin
dosyanin icine girin
ilk satir ve sonrasi kanal sirasina gore soyle olacak

showtv,http://dkajshdkjashkjh.m3u8

gibi alt alta dizin usb ye atin cihaza baglayin webtv ye girin orda usblisti secin atin

mpat usta, eline sağlık verdigin bilgiyle nihayet yapabildim.Çok teşekkürler

sozcan39

Aktif Üye
Sayın memoli 1478 Bey,
Açılış resmi değiştirilmiş yazılımı hazırladınız mı acaba? Yazılımı yayınladığınız anda deneyip sonucu paylaşacağım.
Saygılarımla.

yasargullu

Aktif Üye
cihazın emu sunun ıks sharesinin aktifliğini nasıl anlayacağız. yada nasıl aktif edeceğiz. saygılar.

cms80

Aktif Üye
Arkadaşlar korax ipplus cihaz almıştım zamanında 6 ay sonra destegi cektiler hepsinden vaz gectim youtube bile calışmaz oldu sözüm koraxa kimse üzerine almasın ve yalnış anlamassın digimy kardeşimlede iyi bir dostluumuz var ama korax bir daha benim eve girmez diyorum

MYPaT

Vip Üye
Arkadaşlar korax ipplus cihaz almıştım zamanında 6 ay sonra destegi cektiler hepsinden vaz gectim youtube bile calışmaz oldu sözüm koraxa kimse üzerine almasın ve yalnış anlamassın digimy kardeşimlede iyi bir dostluumuz var ama korax bir daha benim eve girmez diyorum

Hangi destek çekilmiş acaba? Bir kere cihazın 2 sene garantisi var 2 sene boyunca tamir olacak ücretsiz kullanıcı hatası harici, ek olarak 7 sene boyunca yedek parça bulundurma zorunluluğu var cihazın resmi ömrü hepsinde 7 sene CE standartlarına göre, ayrıca 7 bölgede servis hizmeti var. Hepsini geçtim youtube çalımıyor diyen ilk sizi gördüm Ip PLUS HD de, ve IP PLUS HD V2 ye verilen yazılımın V1 için olanının çalışmaları sürüyor. Tekrar soruyorum hangi destek çekilmiş? Web TV Faal çalışıyor
1 Senelik Cihazla verilen hizmet senesi bitince bitiyor bu mu çekilen destek? Dinliyorum sizi.

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com

abi merhaba sen eksik bilgi aldın yada tam forumu takip etmiorsun sitemizde korax yetkilileri bulunmakta ve günlük demeyim saatlik sorumu takip ediyorlar ve sürekli destek verip yeni yazılımlarla herzaman bizi şaşırtıyorlar :)

cms80

Aktif Üye
korax ıpbox ve ipcom en guncel yazılımı verirmisiniz

cms80

Aktif Üye
ipbox ipcom demek istemiştim ipplus yazmışım özür dilerim

MYPaT

Vip Üye
ipbox ipcom demek istemiştim ipplus yazmışım özür dilerim

Estağfurullah. O zamanlar ben bu işte yoktum. Fakat onlarada bir dönüşüm yazılımı düşünüyoruz.
Memoli ile inşallah. Hayırlısı. Hayırlı ramazanlar.

memoli1478

Administrator
cms 80 kardeşim bundan 1 yıl önce ben bu cihaza dönüşüm yazılımı hazırlamıştım
ve şuan yeni bir yazılım daha yaptım herşey mükemmel tek sorun tuner aktif olmuyor
tuneri aktif olana dek ben bu şekilde kullanırım dersen hemen halledelim
cihaza gelen özellikler binlerce iptv full server vs tek sorun tuner onun üstünde çalışmalar yaparız

NOT:HATAY da isen bana çok yakınsındır yanıma ugrarsan gene yardımcı olurum

cms80

Aktif Üye
evet ben hatay iskenderundan yanımda cihaz yok şimdi ama seninle tanışmayı çok isterdim

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.