gittigidiyor

korax ipplus v3 dönüşüm %100 ok

xalperenx

Aktif Üye
evet arkadaşım tandberg biss vs, CCcam ve Powervu desteği var..

olcaytoergun

Aktif Üye
teşekkürler üstad rar dosyasını usb ye nasıl yerleştireceğiz.Anlatırsanız iyi olur

xalperenx

Aktif Üye
arkadaşım dosyayı indir rar dan yazılımı çıkart usb ye at bu kadar...

lanmaniax

Aktif Üye
evet bir müjdeli haberde korax v3 için olsun en sonunda
beklediğinize değecek bir dönüşüm yazılımı yaptım v3 resmen dehşet oldu
kanal değişim hızı uçak gibi ekrana görüntü gelme 1 saniyeden çok az
medya bölümü dopdolu golden iptv bile var free iptv atlas volka iptv ve daha birsürü çoğu full ok
sat ip özelliği ok xtream codes ok yeni iks server süresi verdi bana sizlerede verecektir
görüntü çok güzel orginal kumanda ve tuner kodları tamamı full ok
yazılımı çok geliştirecem yakında menü ve içerik resimleri yarın artık şimdiden tüm v3 kullananlara h.olsun

Memoki usta MaXX HD V3'e de uyuyormu bu dönüşüm yazılımı?

max1

Aktif Üye
arkadaşlar elimde korax ıpplus hd v3 var ve iptv yüklü değil yani ücretli yükletmedim.bu rar dosyasını usb ile nasıl yüklerim veya yüklemem doğrumu inanın çok çok yeniyim.cihazı bu gün sıfır aldım.iptv veya diğerleri için ne yapmam lazım illede ücret ödeyipdemi bu iptv belgesel hodbird vs izlenecek
yardımlarınızı beklemekteyim.daha önce ne kablo ile nede usb ile hiç bir şekillde bi şey yapmadım

Son düzenleme:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.