gittigidiyor

korax ipplus v3 dönüşüm %100 ok

memoli1478

Yönetici
Administrator
national gold oluyor herşey ok

memoli1478

Yönetici
Administrator
tüm kategorilerde ileri geri sarma full ok yapılmıştır
free iptv bolümüne yeni eklemeler yapılmıştır
movies bölümü yenilenmiş ve değiştirilmiştir
free bölümüne tr kanallar eklenmiştir çalışmayan
3 bölüm aktif edilmiştir cihazdaki aktif olmayan iptv sistemleri free kategorisine eklenmiştir
yazılım bugun eklenecektir

MYPaT

Vip Üye
tüm kategorilerde ileri geri sarma full ok yapılmıştır
free iptv bolümüne yeni eklemeler yapılmıştır
movies bölümü yenilenmiş ve değiştirilmiştir
free bölümüne tr kanallar eklenmiştir çalışmayan
3 bölüm aktif edilmiştir cihazdaki aktif olmayan iptv sistemleri free kategorisine eklenmiştir
yazılım bugun eklenecektir

eywallah :) eline sağlık vatandaş faydalansın.

xalperenx

Aktif Üye
sayın memoli usta v3 yazılımının 25 Kasım da ekleneceğini söylemiştiniz şimdiye kadar bir ses çıkmadı saygılar....

memoli1478

Yönetici
Administrator
yeni yazılım ilk sayfaya eklenmiştir
online güncelleme düzeltilmiştir free iptv bölümüne private iptv alt yapısı eklenmiştir yazılım usb ile yüklenecek geriye dönüş için
herhangi bir v3 yazılımını usbden yükleyin döner

test yazılımıdır test edildikten sonra uyeler yüklesinler

sozcan39

Aktif Üye
Cevap: korax ipplus v3 dönüşüm %100 ok
online güncelleme düzeltilmiştir free iptv bölümüne private iptv alt yapısı eklenmiştir yazılım usb ile yüklenecek geriye dönüş için

Sayın memoli1478 Bey,
Teşekkür ederim. Emeğine sağlık.
Cihaza önceki verdiğin yazılımı yükledikten sonra IPTv Ap bölümünü incelerken cihaz kilitlenmişti. Cihaz sizin dediklerinizi ve Kutarma Yazılımını denememe rağmen açılmamıştı. Cihazı fabrikaya göndermiştim. Cihaz gelince ilk mesajda verdiğin yazılımı tekrar deneyeceğim. Bakalım ne olacak?
Mesajda " Test yazılımıdır. Test ettikten sonra üyeler yüklesin " diye yazmışsın. Testi kim yapacak? Ben zaten yazılımı test etmiştim. Yazılım çok hızlı idi. Menü de tamamen değişmişti. Yanlız Xtream bölümünde bir bir İPTV girme bölümü var gibiydi. Cihaza orijinal yazılımda Xtream bölümüne 5 adet İPTV girme imkanı vardı.
Çalışmalarında kolaylıklar dilerim.
Saygılarımı sunarım.

xalperenx

Aktif Üye
sayın memolli usta bu yazılımda ıptv listesini nasıl yükleriz xtream bölümüne şifreyi elle giriyorum fakat liste çıkmıyor veya usb ile yükleme şansı varmıdır bilgi verirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler....

sozcan39

Aktif Üye

Sayın memoli1478 Bey,
İyi akşamlar dilerim.
Yazılım test edildi mi acaba? Cihaz bu gün fabrikadan geldi. Yazılımı yükleyeceğim fakat cihaz tekrar kilitlenir diye yüklesem mi yüklemesem mi diye tereddüt ediyorum.

xalperenx

Aktif Üye
arkadaşım ben yükledim kilitlenme falan olmadı çalışıyor yalnızca iptv şifiresini xtream bölümüne girmeme rağmen kanal listesi çıkmadı bu durumu yukarıda belirtmeme rağmen bir açıklama olmadı birde sen dene istersen...

sozcan39

Aktif Üye
arkadaşım ben yükledim kilitlenme falan olmadı çalışıyor yalnızca iptv şifiresini xtream bölümüne girmeme rağmen kanal listesi çıkmadı bu durumu yukarıda belirtmeme rağmen bir açıklama olmadı birde sen dene istersen...

Sayın xalperenx Bey,
Dönüşüm yazılımını yükledikten sonra İnternetten Güncelleme yaptınız mı? Tekrar orijinal yazılıma dönebilmeyi denediniz mi?
Xteram bölümünde ben denediğimde 1 adet İpTv girme yeri vardı. Orijinal yazılımda ise Xtream bölümünde 5 adet İPTV girme bölümü vardı.
Ben cihaza Sayın memoli1478 Bey'in emek vererek hazırladığı Dönüşüm Yazılımını USB ile yüklemiştim. Yazılımı yükledikten sonra IPTV App bölümünü incelerken cihaz birden bire kilitlenmişti. Cihazı uğraşmama rağmen açamamıştım. Cihazı fabrikaya göndermiştim. Cihaz tamir edilerek geri gönderildi. Bu gün geldi.
İlgilerinden dolayı Sayın MYPat Bey'e ve Korax Firmasına teşekkür ederim.
Sayın memoli1478 Bey'e hazırladığı ve paylaştığı Dönüşüm Yazılımı için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

xalperenx

Aktif Üye
sayın sozcan39;
güncelleme yaptım sıkıntı yok tekrar usb ile orijinal yazılıma dönebiliyorsun evet Xteram bölümünde bir adet İptv girme yeri var o bölüme şifreyi girdiğimde iptv listesi açılmıyor...

sozcan39

Aktif Üye
sayın sozcan39;
güncelleme yaptım sıkıntı yok tekrar usb ile orijinal yazılıma dönebiliyorsun evet Xteram bölümünde bir adet İptv girme yeri var o bölüme şifreyi girdiğimde iptv listesi açılmıyor...

Sayın xalperenx Bey,
İlgin ve cevabın için teşekkür ederim. Ben de deneyip sonucu yazarım. İnşallah cihaz tekrar kilitlenmez.

sozcan39

Aktif Üye
sayın sozcan39;

Sayın xalperenx Bey,
Cihazı son yüklediğiniz dönüşüm yazılımı ile mi kullanıyorsunuz? Yoksa orijinal yazılıma döndünüz mü? Dönüşüm yazılımı cihazda bir problem çıkardı mı?
Ben cihazı orijinal yazılımı ile kullanıyorum. Cihaza dönüşüm yazılımını yüklemekten korkuyorum. Çünkü cihaza dönüşüm yazılımını yükleyince cihaz kilitlenmişti.

xalperenx

Aktif Üye
sayın sozcan dönüşüm yazılımını yükledim güncelleme yaptırdım herhangi bir sorun olmadı bir kaç gün devam ettim ancak bazı eksiklikler gördüm örneğin ıptv listesinin açılmaması gibi bundan dolayı orjinal yazılıma döndüm dönüşte hiç bir sıkıntı yaşamadım...

sozcan39

Aktif Üye
sayın sozcan dönüşüm yazılımını yükledim güncelleme yaptırdım herhangi bir sorun olmadı bir kaç gün devam ettim ancak bazı eksiklikler gördüm örneğin ıptv listesinin açılmaması gibi bundan dolayı orjinal yazılıma döndüm dönüşte hiç bir sıkıntı yaşamadım...

Sayın xalperenx Bey,
Teşekkür ederim.
Kullandığın İPTv orijinal yazılımda açılıp dönüşüm yazılımında açılmıyor muydu?
Ben orijinal yazılımda internette bulduğum 5 adet İPTv ekleyebiliyordum. Eklediğim bu 5 adet İpTvler açılıyordu. Dönüşüm yazılımında İPTv yüklemek nasip olmamıştı.

ahmetfurkan

Aktif Üye
Bu cihazda tandberg biss vs, CCcam ve Powervu desteği var mı. Free Share var mı.bilgi verirseniz. Şimdiden çok teşekkür ederim. Almayı düşünüyorum ama bu cihaz hakkında hiçbir bilgim yok.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.