gittigidiyor

Korax Mini Smart Full HD softcam-06-11-2012

ERK@L

Aktif Üye
Korax Mini Smart Full HD softcam
06-11-2012
tüm bissler ok.
indirdiğiniz dosyayı zipten çıkartıp usb belleğinize attıktan sonra cihazınıza takıp yükleyin.

Ekli dosyalar

• Korax_Smart_HD_KEY_20121106.rar
    5 KB · Görüntüleme: 128
Son düzenleme:

serkan77

Aktif Üye
nasıl yüklecem cihazım çalismiyor 15 eylül tarihli dosyayı yükledim bozuldu

mustafa0637

Aktif Üye
koraxs smart mini hd var yayınları seyrediyordum xxxxxxxx felan ama cccam ayarlarını ellemişler nasıl ayarlıyabilirim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar tşk.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AKHİSAR LI

Aktif Üye
koraxs smart mini hd var yayınları seyrediyordum xxxxxxxx felan ama cccam ayarlarını ellemişler nasıl ayarlıyabilirim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar tşk.

Hemen müşteri hizmetlerini arayıp yardım isteyebilirsiniz.....sizden hiç bir ücret almadan anında yardım edeceklerdir.

kmefa

Aktif Üye
Etiketleri Düzenle Etiketler
full, korax, mini, smart, softcam

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.