gittigidiyor

Kurban bayramınız kutlu olsun

uyducu p1

Aktif Üye
Rabbim kurbanlarimizi kabul etsin nice hayirli kurbanlar cumleten forum ailesi----

cilginyurekli

Aktif Üye
Bir bayram hayal ettim; Doğu Türkistan'da ezanın huzurla dinlendiği...Bir bayram hayal ettim; Irak'da Amerika'nın müdahil olmaksızın refahın süre gittiği...Bir bayram hayal ettim, Arakan'da geçmişin geçmişte kaldığı....Bir bayram hayal ettim; Filistin'de Kudüs'ün bağımsızlığına ulaştığı....Bir bayram hayal ettim, Afganistan'da müminlerin yeni dünyaya bağımsızca ürettiği...Bir bayram hayal ettim, Suriye'de mezalimin,Mısır'da despotizmin son bulduğu....Bir bayram hayal ettim, ait olduğum ailemin-milletimin, mensubu olduğum ümmetin, birlikte yükseldiği,barışın muştulandığı,kardeşliğin,özgürlüğün,barışın başat olduğu...Bir bayram hayal ettim, her yerin,her şeyin cıvıl cıvıl, çocukça coşku koktuğu...
Bayramınız bayram olsun.

panterx1

Aktif Üye

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir, kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun... Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Forum dostlarımın Kurban Bayramı bereketli olsun!

ERK@L

Aktif Üye
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı dileğiyle,tüm islam aleminin kurban bayramı mübarek olsun

xfles7837

Aktif Üye
huzurlu, mutlu bir bayram olması dileğimle tüm islam aleminin kurban bayramı kutlu olsun.

eyup01

Aktif Üye
Ailenizle mutlu bayramlar kurbanlarınız kabul olsun inşallah :)

siiera

Yönetici
kurban bayramınız mubarek olsun arkadaşlar

CASPER

Aktif Üye
Forumdaki bütün arkadaşların geçmiş kurban bayramını kutlarım.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Kurban bayramı mesajları.

Tüm islam aleminin Kurban Bayamı mübarek olsun.
Bu Mübarek günde Forum arkadaşlarımın,gönlünden geçen her güzel şeyin gerçekleşmesini temenni ederim.

İyi bayramlar..

ASİL

Aktif Üye
Cevap: Kurban bayramı mesajları.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

muhbalci

Aktif Üye
Cevap: Kurban bayramı mesajları.

en_guzel_kurban_bayrami_mesajlari_2014_bayram_mesaji_4_ekim_kisa_sms_sozler_h2752.jpg

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. 2014 yılında Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.