gittigidiyor

Mango Karışık Tema Paketi 2012

armin

Aktif Üye
android_skin_pack_1_0_x64_by_hameddanger_d4bk74s.jpg

Mango Karışık Tema Paketi 2012

Windows 7 için Android Skin Pack.Hem 32 bit hem de 64 bit İşletim Sistemleri için.
mango_skin_pack_1_0_x64_by_hameddanger_d4cahht.jpg

Mango Skin Pack x86 ve x64 Windows 7 Tema Paketi.Birbirinden güzel tema paketlerini paylaşmaya dev ediyorum.
ubuntu_skin_pack_8_0_x86_by_hameddanger_d4eewmz.jpg

Windows 7 için Ubuntu Skin Pack.Hem 32 bit hem de 64 bit İşletim Sistemleri için.
zune_skin_pack_1_0_x64_by_hameddanger_d4g4vzu.jpg

Windows 7 için Zune Skin Pack.Hem 32 bit hem de 64 bit İşletim Sistemleri için.
24owu3p.jpg

Mac lion Skin Pack kullanıcıları Windows 7 bilgisayar kişiselleştirmek ve Mac OS X Lion Skin Pack, bilgisayarınızdaki fontları ve sesler, renkler ve duvar kağıdı ile birlikte özelleştirmekte.

Bu Sürümdeki Yenilikler:

· Yeni tema
· Yeni duvar kağıtları
· Yeni simgeler
· Yeni bir kabuk tarzı
· Yeni yükleyici
· Eklemek JumpPad
· Ekle Switcher
· Ekle UberIcon
· X64/x86 destek
48fj.jpg

Windows 8 Skin Pack 7.0 For Windows
EŞSİZ win 7 temaları değişik gadged çubuğu tavsiye
bizzat denenmiştir xp ve vistatada denene bilir
hepsi türkçedir

Boyut:304-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7 xp-wista 32x64bit

gQ3DO.gif

Mango Karışık Tema-2012
(((Alternatif)))
Mango Karışık Tema-2012

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.