gittigidiyor

next 18500 HD degişik menü yazılım

headend

Aktif Üye
[HIDE][/HIDE]next 18500 hd DEGİŞİK MENÜ YAZILIM .. yavaşlıgından sıkılanlar için ..paylaşım yükleyenle r için idael yazılım ..farkını hissedeceksiniz ..cayyyyazılımı yükledikten sonra ekrana harfler gelir yapmanız gereken kumandadan
bu kodu 757575 girin cihazı arka anahtardan kapatıp açın

Ekli dosyalar

• Megasat_HD800_-_V2.18B3_Multicas_-_22.05.2012.zip
    2.1 MB · Görüntüleme: 55

telefunkennext

Aktif Üye
18500 hd ye megasat hd 800hd 05.09.2012 yazılımı yükledim kodları giriyorum acılmıyor yardım

keyloog

Aktif Üye
hidden content may not be quotednext 18500 hd DEGİŞİK MENÜ YAZILIM .. yavaşlıgından sıkılanlar için ..paylaşım yükleyenle r için idael yazılım ..farkını hissedeceksiniz ..cayyyyazılımı yükledikten sonra ekrana harfler gelir yapmanız gereken kumandadan
bu kodu 757575 girin cihazı arka anahtardan kapatıp açın
hocam bu yazılım Next YE - 18500 HD+PLUS... oluyormu acaba

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.