gittigidiyor

Nokia yeni G Serisi üzerinde çalışıyor..

PAYLOO

Aktif Üye
Katılım
24 May 2011
Mesajlar
9,545
Tepkime puanı
866
Puanları
113
Konum
Aydın
Nokia Power User raporuna göre, akıllı telefon üreticisi, G10 ve G20 akıllı telefonlarıyla aynı seride olacak yeni bir cihaz piyasaya sürmeyi planlıyor. Liste, EAN ve MPN'li bir Nokia G50 Blue taslak ünitesini içeren İngiltere'deki bir perakendecinin web sitesinde görüldü. Ne yazık ki, liste bu yaklaşan akıllı telefonla ilgili herhangi bir özellik veya daha ince ayrıntı ortaya koymadı ve cihazın herhangi bir görüntüsünü de göstermedi.
Fark edilen tek şey, üreticinin Fin teknoloji devi olduğuydu. Her ne kadar bu cihaz hakkında ismine dayalı birkaç spekülasyon yapılabilse de. Nokia G50, şu anda mevcut olan G10 ve G20 cihazlarından açıkça daha gözalıcı bir konuma yerleştirilecektir. Başka bir deyişle, G serisinin bir parçası olduğu için bazı yetenekli donanımlarla makul bir fiyat aralığında gelebilir.
 

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
Üst