gittigidiyor

Önemli Okuyun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Administratör ₪ Co.Administrator ₪ Süper Moderatör ₪ Moderatör ₪ Elektronik Teknisyeni ₪ Vip Üye Uye

olan bütün yonetici arkadaşlar okusun ve mesaj yazsınlar sonradan neden mesaj sayım eksildi demesinler şimdiden saygılar

forum içerisinde paylaşım yapan arkadaşlar yapmış oldukları paylaşımlarda üyelik gerektiren linkler var bu linkler resimler yanı sıra (.,; )gibi işaretlerde gizli bunların en kısa zamanda bu linklerin temizlenmesi bu linkler nerde derseniz

http://satcafesi.net/forum/bylgysayar-ve-prodhram-arthyvy/

http://satcafesi.net/forum/satcafe-genel/

bu iki konu başlığı altında bunlarda şimdi birşey yapmaz dersiniz ama bir sene sonra forum hata vermeye başlar bundan dolayı bu linklerin en kısa zamanda silinmesini istiyorum

mesajında link olupat silmiyen arkadaşlar yetkileri geri alınacaktır

iyi paylaşımlar

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Konu için teşekkürler usta ben anlatamadım bitürlü inşallah link verenler anlar artık link vermekten vazgeçerler...

hafikli

Aktif Üye
önemli bir konuya dikkat çekmişsiniz teşekkürler

yunusbeen

Aktif Üye
Web sitesi
www.pluginsustasi.com
@sııera üstad bu konuda çok detli.Bu durumda az ve öz (nitelikli) paylaşımlar yerine kopyala yapıştır tekniğinin ve bu yöndeki dolaylı özendirmelerin etkisi olsa gerek.Bilgilendirme için teşekkürler....

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Bilgilendirme için teşekkürler, bir başka sorun her türlü eklenti için forumun EKLENTİ alanı sık sık kullanılması, foruma eklenen her türlü eklenti forumun ilerleyen günlerde alan sıkıntısı sorunu yaşanmasına neden olabileceği gibi güncelliği yitirilen dosya güncel key ve yazılımların hiç kimseye faydası olmamaktadır,(BAZI yazılımlar hariç arşiv niteliğidir onlar) bu tür dosyaları lütfen forumun eklentisini kullanmak yerine dosya yükleme sitelerinden verilmesi daha yararları olur.

beydemir

Aktif Üye
sııera üstadım şimdi herkes mesajlarına tek tek baksınmı diyorsun. örneğin ben 2250 mesajıma tek tek bakmammı gerekecek.

@baydemir

bir uye veyamod hangi mesajda link verdiğini bilir bilmiyuorsa vaya ben ne bileyim diyorsa bu işte kasıt ararım bende burda kasıt aramak istemiyorum diyorumki forumda açmş olduğunuz konular veya yazmış olduğunuz mesajlarda çok basit birlink silme yöntemi var bunuda bütün yetkili arkadaşların bildiğine eminim

beydemir

Aktif Üye
@baydemir

bir uye veyamod hangi mesajda link verdiğini bilir bilmiyuorsa vaya ben ne bileyim diyorsa bu işte kasıt ararım bende burda kasıt aramak istemiyorum diyorumki forumda açmş olduğunuz konular veya yazmış olduğunuz mesajlarda çok basit birlink silme yöntemi var bunuda bütün yetkili arkadaşların bildiğine eminim
sevgili sııera ben 55 yaşında bir insanım foruma giriyorsam sevk aldığım için giriyorum. zevk almadığım birşeyi yapmam. kimseye bana yetki verin demedim arkadaşlar uygun görmüşler yetki vermişler kendilerine teşekkür ederim.ben size sadece bir soru sordum celallenmenize gerek yok. forumda istemiyorsanız yetkimi alabilirsiniz selam ve sevgilerimle.

Son düzenleme:

AKHİSAR LI

Aktif Üye
sevgili sııera ben 55 yaşında bir insanım foruma giriyorsam sevk aldığım için giriyorum. zevk almadığım birşeyi yapmam. kimseye bana yetki verin demedim arkadaşlar uygun görmüşler yetki vermişler kendilerine teşekkür ederim.ben size sadece bir soru sordum celallenmenize gerek yok. forumda istemiyorsanız yetkimi alabilirsiniz selam ve sevgilerimle.

Değerli büyüğüm lütfen hiç kimse kimseyi incitmesin, yalnış anlaşımlara mehal vermeyelim, hepimizi burada buluştıran tek şey paylaşım isteğimiz ve dostluk ortamı...

Lütfen tüm dostlarımdan tek ricam herkes yaşanı başını almış insanlarız ve ağzımızıdan çıkan her kelimenin bize neye mahal olacağını bilen insanlarız..dolayısıyla hiç kimse kimseyi incitmesin... selamlar saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.