gittigidiyor

openATV-5.0-EstarSim_by arcades

coolmeen

Vip Üye

V1G7CzLR.jpg

Vtc6AaqQ.jpg

V0T8X1eG.jpg

DOWNLOAD

coolmeen

Vip Üye
OpenATV5.0_EstarSim_by arcades İmage17.04.2015

1- added url softcams in the list of plugins
2- Fixed wifi work 100/100
3- add italian language
4- new bootlogo

VjCBHEo4.jpg

VipU5OTw.jpg

Vaxv4NKW.jpg

VM9pGzFm.jpg

DOWNLOAD

Estar_OpenATV5.0

01cmetin

Aktif Üye
değerli ustam emeğine sağlık gerekli pluginler yüklümü ben yüklemesini bilmiyorum bilgi verebilirmisin teşekkürler

coolmeen

Vip Üye
değerli ustam emeğine sağlık gerekli pluginler yüklümü ben yüklemesini bilmiyorum bilgi verebilirmisin teşekkürler
TSPanel7.3 siteden indir,rardan cıkart,usr/lib/enigma2/pyoton/plugins/extensios dosyasının içine at.Cihazını kapat ve aç.
Tspanelden ne istiyorsan indirip kurabilirsin..!

01cmetin

Aktif Üye
değerli ustam çok teşekkür ederim openatv 4.2 imajdan çok farklımı görüntü kalitesi ve diğer özellikleri açısından teşekkürederim

coolmeen

Vip Üye
OpenATV4.2 den görüntü kalitesi olarak bence bi fark yok.Ama menüsü daha hızlı.Ve ip tv izlemedeki sorunlar giderilmiş.

01cmetin

Aktif Üye
değerli ustam imaj 57.71 mb cihazın hafızası yeterli olurmu flashexpender yükledikten sonramı tspaneli yükleyim çok teşekkürederim

coolmeen

Vip Üye
cihazın hafızası yeterlidir,kurabilirsin.Ama ilave plugin eklemek istersen flashexpander kurmn gerekebilir..

01cmetin

Aktif Üye
ustam turkvod seyirtürk ve youtube için hafızada yer varmı teşekkür ederim flashexpender yüklemesini bilmiyorum

coolmeen

Vip Üye
ustam turkvod seyirtürk ve youtube için hafızada yer varmı teşekkür ederim flashexpender yüklemesini bilmiyorum
TSpaneli kurduysan,flashexpanderi oradan indirebilirsin.İmajteam bölümüne gir,flash expanderi o bölümde bulabilirsin.
Flashdiski takmadan o plugini indir
Sonra cihazı kapat ve flashdiski tak.
Cihazını aç,işlem tamam.
Bundan sonra indireceğin yada ipk olarak kuracagın tum pluginler cihazın hafızasına değil,flashdiske kurulacak.

01cmetin

Aktif Üye
değerli ustam flash ı kurduktan sonra plugin yüklerken eskisi gibi extasions yolunumu kullanacağım yardımın için çok teşekkürederim

coolmeen

Vip Üye
değerli ustam flash ı kurduktan sonra plugin yüklerken eskisi gibi extasions yolunumu kullanacağım yardımın için çok teşekkürederim
Flashexpanderi kurduktan sonra,extensiondan yukleme yapılıyormu bilmiyorum.Yani extensiyona atılanlar flashexpandere gidermi o konuya tam hakim değilim.İsterseniz deneyin bi.
Ama ..
TSpanelden direk plugin indirdiğinizde,flashexpandere kurulur.
iPK olarak tmp ye atılan atılan dosyalar falashexpandere kurulur.

01cmetin

Aktif Üye
değerli ustam kusuruma bakma tekrar rahatsız ediyorum bu imaj dm 800 hd se estar sim3 e yüklenirmi 4.2 yi yüklediğim gibi yükleyebilirmiyim teşekkürler

01cmetin

Aktif Üye
değerli ustam imajı yükledim cccam serveri nereye yükleyeceğimi bulamadı cfg yok galiba yardmcı olursan teşekkürler

01cmetin

Aktif Üye
değerli ustam cfg dosyası usr/key yerine etc klasörüne atılırsa olurmu teşekkürler

babamimar

Aktif Üye
Sorular ve cevapların herkese faydalı olduğunu düşünmekteyim. İkinize de çok teşekkürler.

vatan66

Aktif Üye
slm
klon 800 hd se estar sim3 makina var bende openatv yukluyorum hersey guzel calisiyor ama wifi bir turlu olmuyo rt 3070 driver indirip yukluyorum ama bir turlu wifi olmuyo wifi yuklenmedi hatasi veriyor sorunu nasil hallade bilirim biigin varmi acaba

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.