gittigidiyor

openbox s11hd

uyducu33

Aktif Üye
slm arkadaslar.openbox s11hd alacagim.
Bu cihazin ozellikleri bilen varmi.en onemli ozelligi olmasini istedigim twin protokol uyumlu.uydudan paylasim yapiyormu.veya diger paylasimli cihazlara donustugunde uydudan paylasim ozelligi eklenirmi

bobom

Aktif Üye
twin cihazlar harici data paylaşımı olmaz

uyducu33

Aktif Üye
bobom abi bu cihazda twin destegi varmi.
Openbox s11hd.
Arkasinda tek kablo girisi var sanirim

memoli1478

Administrator
gel sana 2014 ün yeni cihazını verelim star-x 60000 enigma2 tvin tuner
tek tuşla normal cihazdan enigmaya geçiş yapabiliyorsun harika bir cihaz
benim zamanım olmuyor kurcalamak için gx3200 işlemcili cihazda çökme
olayı yoktur rs232den flash dump atabiliyorsun aynı microboxlar gibi tiger t800 enigmanın bire
bir aynı cihazıdır cihaz kutuda duruyor sıfır hiç kullanmadım bana özel geldi

uyducu33

Aktif Üye
tam ozelliklerini ve data uydulari hangileri ve twinde cip degistirme olayi varmi ve fiyati ne kadar.ben openbox s11hd cihazini 100tl ye alacaktim.senin cihazin fiyati ne kadar

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.