Satcafesi.net Bilgi

Üye olup foruma giriş yapamayanlar lütfen REKLAM VE İLETİŞİM linkini tıklayıp bize ulaşın.

Oppo ve Vivo Tablet pazarına el atıyor..

PAYLOO

Aktif Üye
Katılım
24 May 2011
Mesajlar
595
Tepkime puanı
120
Puanları
43
Konum
Aydın
Web sitesi
nanodom.site
OPPO ve Vivo, bu yıl tablet pazarına giriş yapacak olan iki Çinli üretici. Her iki marka da toplamda üç adet tablet ile bu pazara hızlı bir giriş yapacak.


Tablet pazarı, geçtiğimiz yıldan itibaren gittikçe yükselen bir sektör haline geldi. Pandeminin hayatımıza girmesiyle yaşanan karantinalar yüzünden insanlar evde daha fazla vakit geçirmeye başladı. Haliyle öğrenciler de evden öğretim görmeye başladılar. Online derslere katılan öğrencilerin çoğunun tercihleri tabletlerden yana oldu. Özellikle ufak çocuklar tablet sektörünün bel kemiği haline geldi.

Teknolojioku
 

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
Üst