gittigidiyor

PIKO 300 yesil isik

umitcan1

Aktif Üye
Arkadaslar piko 300hd yesil isik sabit cihaz acilmiyor ve yazilim almiyor daha once birkez daha olmustu bir loader onermisti forumdan bir arkadas loader o loader ile yazilim almisti . yazilim almayan cihaz icin bildiginiz bir loader varsa paylasirmisiniz lutfen.... waen

umitcan1

Aktif Üye
sunplus işlemcili cihazlara kamosonichd bölümünde loader var ordan indirip kullanabilirsiniz...

Herseye ramen cevapladiginiz icin tesekkur ederim ustadim. Bahsettiginiz loader " http://satcafesi.net/forum/kamosonic-ks-hd1512-uydu-alici/" bumudur? eyer buysa bu loader calismadi ,isin dogrusu kamosonic loaderin botech piko 300 hd ile uyumlu olup olmadigini bilmiyorum sadece tavsiyeniz dogrultusunda haraket ediyorum uygun loaderi ariyorum "PIKO 300 icin yesil yazilim almama" konusuyla ilgili deneyim ve tecrube ederek bildiginiz loader varsa linkini yazarmisiniz .tesekkur ederim.

brayn

Aktif Üye
allah yardımcın olsun bu cihaz nowatech işlimcilidir
işlemcileri bir<az problemlidir çoktumü kurtarmak çokzordur
bunun satcom diye bir loderi vardı onu bul onunla aktif ettikten sonra
bu loderi aç öle yüklemeyi dene şansına artık

umitcan1

Aktif Üye
Daha once birkac tane cihazi duzeltmistim ama aklimda kalan her loader ile olmadigi onceden farkli loaderler vardi hangisi oldugunu hatirlamiyorum ama su an sadece eurosatbase deki ayni loader ve yazilim dolasiyor forumlarda :(

allah yardımcın olsun bu cihaz nowatech işlimcilidir
işlemcileri bir<az problemlidir çoktumü kurtarmak çokzordur
bunun satcom diye bir loderi vardı onu bul onunla aktif ettikten sonra
bu loderi aç öle yüklemeyi dene şansına artık

umitcan1

Aktif Üye
Arkadaslar sorunu cozdum baska birinin de basina gelebilir diye burada paylasiyorum.windows 7 / 8 de calismayan loader windows xp de calisti ve yazilimi yukleyebildim.Yardimci olmaya calisan arkadaslarima tesekkur ederim..

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.