gittigidiyor

redline fabrika

deli turan

Aktif Üye
Cihazı redline fabrikaya gönderdim 7 gündür yarın yarın yarın diyor sayım redline cihazın işi dn fazla 1 saat yada yarım saattir neden böyle oluyor

kral3147

Aktif Üye
haklısın kardeş bende 4 haftada zor getirttim makinayı servisten oda 2 gün çalıştı sonra tekrar aynı oldu servisi berbat

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
30 iş günü tamir süreci var yasal haklara göre 30 iş gününü geçerse size yeni ürün vermek zorundalar

deli turan

Aktif Üye
Abi serviste 21 gün kaldı fabrikaya 12 Mart da gönderdim yarın yarın diyor Can'ları Sağolsun da ayıp biraz

cms80

Aktif Üye
bendede ts 1000 var cihaz kablodan internet almıyor iki kere gitti geldi oldu diyorlar olmuyor oldu diyorlar olmamış üçüncü defa aradım sen bizim muhattabımız değilsin bizi servis arasın oraya verin uzakta olsa servise gönderdik servis sağolsun sadece fişe takıp kontrol etmek için 15 gün süre geçti zor iş herhalde neyse adamı aradım evet abi haklısın cihazda sorun var ben fabrikaya yollayacağım iki kere gitti 15 günden 30 gün 15 gündür serviste oldu 45 15 günede gelir 60 arada 15 gün geçti 75 günde inşallah makinaya kavuşacağım oysa beni dinleyip sorunu giderselerdi bir haftada gider gelirdi bende içimi dökmek istedim redline kullanıcılarına sağlık olsun bekleriz daha

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.