gittigidiyor

redline t 7500 hd loading sorunu

bobom

Aktif Üye
slm ustalar redline t 7500 loater olan vrsa forma ekleyebilrmi cihaz kitlendi lodading kaldı bende vardı ama ps format atmıtlım gitmiş yardımlar bekliyom

bobom

Aktif Üye
yok mu kimsden bi yardımm arkadaşlar bi ra bulmuştum ben bi loater ama kaybettim lanet buu redline cihazlar loateri yok bi sorun oldumu müdele edlimoyor durup duruken cihaz loading te kaldı ))))))))))

uyducu p1

Aktif Üye
olmazsa bunlara bak usta...

Ekli dosyalar

• loaderler.rar
    6.6 MB · Görüntüleme: 45

bobom

Aktif Üye
yardımıarınız için teşşkürler deniyeceğim ustalar bende vardı da ps format attım yedeklerken kalmış unutmuşumm teşkkürler denicem şimdi

bobom

Aktif Üye
teşekkürler ama işe yarama dı ustalar malesef

bobom

Aktif Üye
loding yazıyor çihaz açar açmaz başka bişi yok loader ler görmedi

memoli1478

Administrator
dostum diyer forumda loderin ismini vermişsin kontrol ettim istediğin loder bu
UART Upgrade Tool v2.2.3.11 ama cihazda sorun olup portu kapanmış olabilir ondanda yazılım almaz

bobom

Aktif Üye
flash yazdırmaktan başka çaresi varmıdır ustam jtag yok çünkü burlardada bu işlerden pek anlıyan yok jtag olan varmı bilmiyorum bakıcam baklım

hijam

Aktif Üye
bobon rom dosyasını boş bir usb at cihazın fişini takın öyle deneyin bide şirketin kendi sitesinde loder var istersen dene inş olur

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.