gittigidiyor

Redlİne ts 2500 youcam 1 gÜndÜr ÇaliŞmiyor...acele yardim lÜtfen

frontosa

Aktif Üye
REDLİNE TS 2500 YOUCAM 1 GÜNDÜR ÇALIŞMIYOR.Youcam aktif edilemiyor erişilemiyor arızası veriyor. İstanbul merkez servisle görüştüm, youcam da bir problem olduğu, 2 güne kadar düzeleceği söylendi,bilgisi olan var mı? ACELE YARDIM LÜTFEN.

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
sorun düzeldi şuan youcam stabil çalışıyor
cihazı fabrika ayrlarına döndürün
super ayarlara girin kırmızı tuşla resetleyin sonra mavi tuşla aktif edin cihazı kumandadan kapatıp açın ve bağlanın düzelecektir...

spacesatc5

Aktif Üye
bendede calışmıyor usta dediklerini aynen yaptın sonuç aynı baglanmıyor 4000plus

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
firma yetkiilieri yeni yazılım çalışması yapıyorlarmış bunu için bi aksaklık olduğunu ama düzeleceğini belirtti
siz yinede firmayı arayıp mac adresinizi eşleştirin...

frontosa

Aktif Üye
Bugün itibarıyla youcam normale döndü.Yazılım çalışması bitmiş herhalde. Bilen varsa bu yeni çalışmayla youcam da bir değişiklik, bir gelişme oldu mu? Bir de Iptv 3 aylık sürem bitti, kod verebilecek olan var mı? Ya da nerden, kaça satın alacağız bu kodu? Cevap yazacak olanlara şimdiden teşekkür ederim.Selamlar.

aelmas77

Aktif Üye
bendede aynı sorun var 2 gündür youcam yok cihazı servise yolladım 4000 plus cihazım fakat 5000 cı da da onda sıkıntı yok çalısıyor

erenlerli

Aktif Üye
redline ts 4000 hd plus kurcalarken youcam kodları silindi acil yardım arkadaşlar. youcam dün çalışmıyordu fabrika ayarlarına döndüm kodlar gitmiş.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.