gittigidiyor

Redline ts 7500 hd rs232 problemi

habib723

Aktif Üye
Arkadaşlar ya benim cihazın ts7500 hd yi eski redline dönüşümünü eklicektim(şuan Tiger z dönüşümlü) ancak bizim ufaklıklar cihazın rs232 girişi cihaz girişindeki çubuklardan bir tanesini kırmışlar yani anlayacağınız dönüşümü yapamıyorum.. Dönüşüm yapmaık için illla rs232 girişindne mi yapmammız gerekir lütfen bu konuda bilgilendiri misiniz... varsa başka yolu önerilerinize açıgım.......

muratalar

Aktif Üye
Dönüşümü yapabilmen için rs232 atman gerekiyor usb den atma cihaz çöker içinde hangi yazılım yüklüyse o yazılımı usbeden atabilir sin

Son düzenleme:

habib723

Aktif Üye
Teşekkür ederim de kardşeim benim dönüşüm tiger şuan eski haline getirmek istiyorum ama olmuoyor işte aynı yazılımın usb ile attıgını biliyorum işte keşke diğer rs232 kablo ile atılan yazılımlar da usb ile atılabilseydi...

ahmet02

Aktif Üye
habib kardaş tam olarak ne yapmak istiyorsun dünüşüm yazılımı veya orjinal yazılımı rs232 kablusu bozuk olsada usb de atarsın eyer hala soruna çözüm bulamadıysan yardımcı olurum

habib723

Aktif Üye
ahmet ustam rs232 kablo girişi bozuk istediğim şey şu .......................şuan tiger dönüşümü yüklü cihazda... bende eski haline getirmek istiyorum...... yani tiger olşan şuanki yazılımı eski orjinal redline yazılımına cevirmek istiyorum... işte usb ile de dönüşüm yazılımını atabilirmiyim onu merak ediyorum... rs232 cihaz girişindeki 1 tel koptu o yuzden rs232 den atamıoyurm......

ahmet02

Aktif Üye
habib usta şindi yazılımı adını rom olarak usb at sonra usbyı cihaza tak cihazın kapalı kumnumda olsu yalnız usbede sadece yazılım olsun pwer tuşuna basılı tut fişi tak ve yazılım almaya başlarsa pwer tuşu bırak yazılım dünüşüm de orjinal da olsa fark etmez

habib723

Aktif Üye
Tesekkur ederim şuan saat geç oldu evdekiler film izliyor yarın yapıcam dediklerini eğer oyle oluyorsa bu rs232 yeri neden yapılmışki anlamadım doğrusu

bobom

Aktif Üye
atacağın yazılım dönüşümü olan cihazın kurtarma yazılımı olsun redlinede 34.34 yazlımı ilk onu at dene ben hiç denemedim cihaz çökebillir

habib723

Aktif Üye
ustam cihaz cokmuyor da error.try again yazııs cıkıyor.. hata tekrar yükleyin diyor... başka yolu yokmu acaba..

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.