gittigidiyor

redline ts 7500 loading sorunu

habib723

Aktif Üye
ustalar benim ts 7500 hd redline uydu alıcım var acılısta ekranında loading yazıyor ancak uydu alıcı acılmıyor... bu konuda yardımcı olur musunuz...

micromaxx52

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
ustalar benim ts 7500 hd redline uydu alıcım var acılısta ekranında loading yazıyor ancak uydu alıcı acılmıyor... bu konuda yardımcı olur musunuz...

butun bilgi burda arkadaşım

Moderatör tarafında düzenlendi:

habib723

Aktif Üye
öncelikle teşekkürler.. verdiğin adresteki tüm işlemleri yapmaya çalıştım sadece bir kez data %56 da kaldı ardından makine loadingte kalıyor tv ye ekran görüntüsü bile vermiyor... acaba flash yandımı da boyle bir durum sozkonusumudur.. sabah ta elektrikler gidip geldi baya makine prize takılıydı tv ile birlikte... kötü olan taraf bu gün pazar ve elektronikçiler kapalı... yani elim kolum bağlı... Allah tan tv de gömülü uydu alıcısıda var extradan...

Moderatör tarafında düzenlendi:

micromaxx52

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
rom bini dene cihazı acarken 3 kere sıfıra bas ok tamirci ile işin yok

habib723

Aktif Üye
deneyecem tekrardan bakıyım

osman

Aktif Üye
ts 7500

sayın ustalar uzun zaman önce rs 232 yazılımla tigere dönüşüm yapmıştım gecenlerde tigere yazılım atıyım derken redlinenin yazılımını atmışım yazılımı hata vermeden yükledi redlineye dönüştü tiger yazılımı atığın zaman eror diyor almıyor

bobom

Aktif Üye
atmaz koruma var tigerden geri dönüşür usb bile bönüşür ama geri redlineden tigere atmaz rrs32 ile ve özel loaterle ataaksın od çift tünerli 2 li ler için geçerli

osman

Aktif Üye
7500

bende zaten tigerden redlineye dönüştürmüştüm bir ara tigere dönüsüm olmuyodu engel koymuşlardı şimdi dönüşüyomu bilmiyorum samsat 700e dönüşüm yapacaktım loader bulamadım

osman

Aktif Üye
memoli usta samsat 700 üzün loaderi varmı verirseniz herkeş yararlansın

osman

Aktif Üye
sayın micromaxx usta verdiyiniz adres redline yazılımı ben samsat loaderden istemiştim

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.