gittigidiyor

redline ts 75000

djomer

Aktif Üye
yazılım uygun deyil diyor offfffffffffff yaaaaaaaaaa offffffffff

bobom

Aktif Üye
cihaz arka sına bak 4 tuner varsa almaz yazılım 2 li ise alır denendi 4 tunerliler loaterden yazılım almıyor dönüşüm

djomer

Aktif Üye
ilk defa böyle makine yazılım yemıyor bende anlamadım kapağını açtım com cıkısında bir sorun göremedim ne yapacağım sasırdım inanki başka ne yapabilirim acaba sizin fikriniz ne

djomer

Aktif Üye
cihaz 7500 ts 2 çıkış var biri normal anten biride uydudan güncelem yapan cıkış

ahmet21

Aktif Üye
herhangi bir anormallikte lütfen ts 7500 redline destekten leoderle birlikte 34 yazılımını indirip rs232 den pc üzerinden atın iş bittikten sonra forumda verilen istediginiz dönüşümü indirebilir sonra yükleyebilirsiniz saygılar

djomer

Aktif Üye
sorun olan makine yazılım yemiyor dediğiniz her sey kolay makine yazılım alırsa ama almıyor işte sorun orda

djomer

Aktif Üye
memo ustam beklemekten ağaç oldum saat 11 30 nerdesin ya ağaç oldum

21huseyin

Aktif Üye
Benim cihazda aynı durumda ve ben umudu kestim çözüm bulunursa lütfen beni de unutmayın

djomer

Aktif Üye
çözüm yok dün aksamdan saat 2 kadar uğraştım marefsef makinede ıskıntı var tek aldığı yazılım orjınal oda usebeden rom olarak başka almıyor artık pes ettim söz sizin

micromaxx52

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
çözüm yok dün aksamdan saat 2 kadar uğraştım marefsef makinede ıskıntı var tek aldığı yazılım orjınal oda usebeden rom olarak başka almıyor artık pes ettim söz sizin

memoli usta haletmedimi dun akşam senin sorununu

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.