gittigidiyor

Redline ts hd serisi dönüşüm yazılımları

dönüşümlerden memnunmusunuz

• hangi modelin dönüşümü daha kaliteli

Oy: 22 38.6%
  • yazılımlardan ve hizmetten memnunmusunuz

Oy: 35 61.4%

• Kullanılan toplam oy
    57
  • Anket kapatılmış .

osman

Aktif Üye
memoli ve ali usta yüreyinize sağlık sizin sayenizde redline kullananların yüzü gülmeye başladı

ali aslan

Aktif Üye
samsat dönüşüm eklendi iyiy seyirler menüsü çok hoş tur

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
ali ustam hoş geldin formumuza yazılımlar vermişsin emeğine sağlık ben müşterilerin çoğunun makinasını tigere çevirdim
topta ıp açılıor ama sık donuyor samsat nasıl önemli olan topp

ali aslan

Aktif Üye
yazılım verdim hepsinde top var ip olarak samsatta istarda geandda tiğeri denemdim donma görmedim

superuydu01

Aktif Üye
redline firması önce güzel yazılım çıkarıp müşterilerini memnun etsin memoli abi dönüşüm olduktan sonra redline kullanan lar memnun kaldı cihazları donmadan data değişmeden açıyor şuan

aslında redline fırması sızlere teşekkur etmesı lazım sizkerin saysınde cıhazları daha cok satılacak ve de daha stabil oluyor ama parayla server satanların işine yaramıyor işte bence redline şirketin menfaatıne dir

bobom

Aktif Üye
ali usta bugün t 7500 hd yazılımlarını verecektin sabırsızlkla bekliyoruz test edelim yazılımları

dertli36

Aktif Üye
evet ali ustam t 7500 ler için bekliyoruz bügün demiştiniz merakla bekliyoruz saygılar

ancuz02

Aktif Üye
ygıt kızlar takılı olmalıdır

Ve f1 + 111 rmotkentrl gösterir, hiçbir menü sunucu basın ve özellik bs-cam biliyorum ve ardından mavi düğme denetimi control tuşuna basın ve biz başarı giriş kadar bekleyin

araplar bs cam aktif etme bu şekilde anlatmış SAMSAT_HD700 dünüşümde bs cam varmı varsa aktıf oluyormu ts7500 için teşekürler

drejan59

Aktif Üye
ygıt kızlar takılı olmalıdır

Ve f1 + 111 rmotkentrl gösterir, hiçbir menü sunucu basın ve özellik bs-cam biliyorum ve ardından mavi düğme denetimi control tuşuna basın ve biz başarı giriş kadar bekleyin

araplar bs cam aktif etme bu şekilde anlatmış SAMSAT_HD700 dünüşümde bs cam varmı varsa aktıf oluyormu ts7500 için teşekürler
samsatta bs cam yok sadece tigerde de var

ali aslan

Aktif Üye
selam aleyküm t 7500 lerde yazılım süper oldu oldu kumandada uyuşmazlık var onun için çalışmalar yapıyoruz tek sorun kumandada oda olursa yazılım burdadır biraz sabr edelim yazılım kumnda sorunu giderilsin ok .bana itimadınız varsa biraz sabr edelim

ali aslan

Aktif Üye
allah razı olsun hepinizden kamasonik için tiğer kumanda bekliyoruz t 7500 için kumadada yazılımsat hata veriyor şuan menüye basınca ses dili seçenek çıkıyor

bobom

Aktif Üye
yazılımın bu halini göndersisisen usta bide bkalım bi kontol ederlim komanda araştırrız yada memoli usta çalışırız kumanda sorunnu çözmeye

dertli36

Aktif Üye
ustam yazılımı ver deniyelim kumanda olarakda akıllı kmandalar iş görmezmi bu konuda tşkler

bobom

Aktif Üye
aynan usta kumanda sorunsa tek uyducu aradaşlar dener elindeki akıllı kumanda çeşitletiyle

ali aslan

Aktif Üye
uyarı

uyarı:test aşamasındaki yazılım cihazınızı bozmayın lütfen

Ekli dosyalar

• t7500 dönüşüm.rar
    6.3 MB · Görüntüleme: 48

dertli36

Aktif Üye
ustam usb ile yazılımı atarsak cihaz bozulurmu flaş çökermi acaba t7500

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.