gittigidiyor

Redline ts hd serisi dönüşüm yazılımları

dönüşümlerden memnunmusunuz

• hangi modelin dönüşümü daha kaliteli

Oy: 22 38.6%
  • yazılımlardan ve hizmetten memnunmusunuz

Oy: 35 61.4%

• Kullanılan toplam oy
    57
  • Anket kapatılmış .

farbi

Aktif Üye
redline tiger dönüşüm yazılımları ilk sayfaya eklenmiştir

Memoli ustam iptv kısmı boş.Kod kısmında da hep sıfırlar var.Kod kısmına elle mi giriş yapacağız yoksa yapmamız gereken bir işlem mi var.

memoli1478

Yönetici
Administrator
fabrika ayarlarıa gel ve sonra iptv share vs bölüme gel share seç yeşil tuşa bas 2 dakika nette bağlı kalsın aktif olacaktır

farbi

Aktif Üye
fabrika ayarlarıa gel ve sonra iptv share vs bölüme gel share seç yeşil tuşa bas 2 dakika nette bağlı kalsın aktif olacaktır

Memoli ustam fabrika ayarlarına dönünce kodlar geldi.Yalnız süresi ağustos ta bitmiş inactive görünüyor.

ahmet02

Aktif Üye
ustalar samsat hd700 yeni v35.62 dünüşüm yazılımı ekliye bilirlermı teşekürler

erlig23

Aktif Üye
memoli usta tigerin 35.65 yazılımını yükledim iptv yi aktif ettim ama ip tv kanalları neden oynamıyor bilgi verirseniz cok teşekkür ederim

ahmet02

Aktif Üye
herkese iyi akşamlar deyerli forum üyeleri epey zanam oldu redline ts7500 için özel yazılım yok ustalarımızda yenı bir yazılım bekliyoruz samsat üzerinde olsa daha güzel olur samsat yazılımı bütün dünüşümlerde kanal hızı olsun gürüntü kalitesı eniyisi şimdideden teşekürler

mhatem2

Aktif Üye
Sayın arkadaşlar,ts1000 cıhazıma uygun.dönüşüm yazılımı atmak için rs232 to mini usb kablo lazım.nereden temin edebileceğim hakkında bilgi..sevgiler

ahmet02

Aktif Üye
öncelikle herkese iyi akşamlar çoktandır yapamadığım dünüşüm yazlımı sonunda atmayı başardım hiç bi şekilde rs yanı pce de ne orjinal nede dünüşüm yazılım almayan cihaz dünüşüm yazılımı usb de aldı memoli ustanın dediği gibi yazılımı rom olarak usbede yükledim iyi forumlar

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
forumda biri sormuştu ben rom olarak yükleyin diye açıklamıştık bazı modellerde rom dahi almaz bu durumda rom dosya yüklüyken fişi takıyorsunuz yazılım alasıya 0000000000 tuşlayın alır...

kobra5

Aktif Üye
Arkadaşlar buradaki dönüşüm yazılımlarında emegi gecenleri kutlamak istiyorum.

Sizlerden bir ricam olacak Tıger z430 440 450 800 yazılımını elimde bulunan jemson 2017 sunpulus 1512 işlemcili mini hd cihaza loadırla attim makina yazılını kabul etti ancak Tuner sorunu var herhalde sinyal alamıyorum bunu çözecek arkadaşa şimdiden teşekür ederim.

Selamlar

ahmet21

Aktif Üye
sayfamızdaki tüm dostlar istarın 35.75 son yazılımı gelmişir görüntü kalitesi ve yotube düzeltilmiş mükemmel kanal geçişleriyle harika bir yazılım

ahmet21

Aktif Üye
renk ayarı standart ancak görüntü kalitesi hem hd ve hem sd mükemmel olmuş

karantinab

Aktif Üye
Tigerin son yazilimi cok guzel ama iptv ve z share calismiyor calistiran oldumu

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.