gittigidiyor

Redline TS Serisi ENIGMA2+Gshare3+ICAM FİX 12.11 2018 yazilimlari

memoli1478

Yönetici
Administrator
Yazilimlar bugun eklenecektir guncellemeler
Yeni yazılım üzerinden devam edecektir

Ekli dosyalar

• TS100+ts1000_E2 Gshare3_New.rar
    6.5 MB · Görüntüleme: 102
  • TS200+ts300+ts3000_E2 Gshare3_New.rar
    6.5 MB · Görüntüleme: 82
  • TS7500A_ENIGMA_2_gshare3_New.rar
    6.5 MB · Görüntüleme: 185
  • TS4000_PLUS_E2_GShare3 ok_New.rar
    6.8 MB · Görüntüleme: 164
  • 1.jpg
    1.jpg
    83.6 KB · Görüntüleme: 53
  • 2.jpg
    2.jpg
    67.2 KB · Görüntüleme: 65
  • 3.jpg
    3.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 53
  • 4.jpg
    4.jpg
    59.3 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:

erdin

Aktif Üye
Memeli ustam TS plus lar İçin de bekleriz inşallah

memoli1478

Yönetici
Administrator
yeni yazılımlar ilk sayfaya eklenmiştir tüm güncellemeler bu yazılımlar üzerinden yapılacaktır test yazılımlarıdır h.olsun

osaman

Aktif Üye
memoli ustam yazılımı yükledim redline ts7500 online güncellemeye girdigimizde cihaz reset atıyor bilginize buarada elinize saglık tesekkürler

cerazem

Aktif Üye
Yeni yazılımda bir önceki yazılıma göre extra bı yenilik var mı ustad

spacefor

Aktif Üye
Eyvallah sağol. Online bölüm e girince rest oluyor cihaz. Data ts 7500 e gelme ihtimali var mı acaba

osaman

Aktif Üye
ustam bide elimizdeki iptv listeyi görüyor fakat acmıyor bilgisayarda aynı listeyi seyredebiliyoruz farklı yazılımlarlada denedim sonuc aynı neden kaynaklandıgını çözemedşm yardımcı olabilirmisiniz

memoli1478

Yönetici
Administrator
Onun için yazılım gerekebilir bugün bakacam ok

edocan24

Aktif Üye
memoli ustam hayırlı uğurlu olsun seni bulduk çok şükür iyi çalışmalar dilerim

mehmetkyb

Aktif Üye
memoli1478 ustam hayırlı uğurlu olsun.diğer sitede verdiğin iptv tools ve cccam tools programları çalışmıyor.buradan da destek verecekmisiniz.saygılar

habib723

Aktif Üye
Buradaki sharede key üretilemiyor sanırsam bir sebebi var mı...

edocan24

Aktif Üye
memoli ustam redline ts7500 hd ye desteğiniz sürecek mi yeni çalışmalarınız var mı bizi bilgilendirirmisin saygılar sunarım

gringo

Aktif Üye
memoli ustam redline ts7500 hd ye desteğiniz sürecek mi yeni çalışmalarınız var mı bizi bilgilendirirmisin saygılar sunarım

ilk sayıfadaki yazılımı yükle - işine gelen iptv varsa izlersin - yoksa firmanın orjinal yazılımı bekle onda ÇOK daha iyi iptv ler olur........

gringo

Aktif Üye
Burası ölü ya tık yok herkez uykuda - uyanacaklarını da sanmıyorum

habib723

Aktif Üye
ilk sayıfadaki yazılımı yükle - işine gelen iptv varsa izlersin - yoksa firmanın orjinal yazılımı bekle onda ÇOK daha iyi iptv ler olur........

Firma artık orjinal yazılım vs vermiyor güncelleme kısaca vermiyor artık.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator

Gringo kardeşim,redline bu cihazlara destegi 1 yıldı askındır kesti.Sadece memoli usta daha önceleri baska bir forumda,şimdide bu forumda destege devam ediyor.
Sizde taktir edersinizki Türkiyede bu cihazlara ve muadili olan kapalı sitem korax,redline,herz,linx vs vs bisürü cihaza memoli ustadan baska destek veren 1 KİŞİ DAHA GÖRDÜNÜZMÜ?
E insaf yani adam her tarafa yetişmeye çalışıyor,ve bazı yazılımlarda gec verilebiliyor,eksik verilebiliyor ama ne olursa olsun zaman içinde usta düzeltip bizi memnun ediyor.ALLAH CC var bizlere cok emegi geciyor.Şikayet etmektense bir tesekkür etseniz inanın belki işler dahada iyi olur.
Bende redline ts100 var.Memoli ustanın yazılımını kullanıyorum.İp tv bölümünde açmayan çok kanal var.Zaman içinde bir çoğu oldugunca düzeltecektir eminim.Ama bende ne yapıyorum,forumda verile foruma özel ip tv bölümünden çalışan ip tv leri usb ye atıyorum,cihaza takıyorum,hiç cihazıa eklemeden USB den izliyorum.Kapana satırları yenileriyle degiştirip hergün 10 numara ip tv izliyorum.Hatta malum spor kanallarını dahi 10 numara izliyorum.
Herşeyi hazır verilmesini beklemek yerine,verilenlerin üzerine kendimizde bişeyler ekleyip dahada zevkli hale getirebiliriz.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.