gittigidiyor

redline ts40 mega yardım

edo24

Aktif Üye
redline ts40 mega hd yazılım atarken yüzde 99 da başa sarıp duruyordu bende fişini çektim şimdi açılmıyor buna uyan kurtarma yazılımı varmı acaba

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba verdiğim linkten güncel yazılımı indirin, ismini romnew olarak düzenleyin uzantısı bin olacak yani romnew.bin şeklinde
yazılımı boş bir usb belleğe kopyalayıp cihazın usb girişine takın ardından kumanda üzerinden 0 tuşuna yada menü tuşuna arkarkaya bas çek yaparken cihazın fişini takın yazılım alacaktır kolay gelsin.

edo24

Aktif Üye
merhaba verdiğim linkten güncel yazılımı indirin, ismini romnew olarak düzenleyin uzantısı bin olacak yani romnew.bin şeklinde
yazılımı boş bir usb belleğe kopyalayıp cihazın usb girişine takın ardından kumanda üzerinden 0 tuşuna yada menü tuşuna arkarkaya bas çek yaparken cihazın fişini takın yazılım alacaktır kolay gelsin.
teşekkür ederim ustam ama olmadı yedeğini aldığım yazılımı da dediğiniz gibi yaptım linkteki son yazılımıda olmadı zaten o son yazılımı atarken sorun çıktı %99 da başa sarıp durdu fişini çekip taktım kırmızı ışıkta kaldı

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.