gittigidiyor

Redline Ts7500 35.66 yazılımı

21huseyin

Aktif Üye
Buyrun arkadaşlar deneyin redline sitesinde bile yok.Henüz denemedim deneyen arkadaşlar sonucu yazarsa yüklenip yüklenmediğini anlayabiliriz.

İndir V3566 GPRS REDLINE TS7500N VFD bin

Son düzenleme:

digitalzoom

Aktif Üye
huseyin usta turksatan başka yer olmuyor huseyin usta sebita deyil usta donma yapıyor usta teşekkür turkstan başka yer almıyor donma yapıyor

osman

Aktif Üye
Hüseyin usta 7500 yazılımı inmiyor nedense tekrar bakarmısın

cine5ali

Aktif Üye
sakın yuklemeyın makıne kum oluyor devamlı reset atıyor

21huseyin

Aktif Üye
Dosyalar virüslü değil de rar yapmadığım için uyarı veriyordur.Yazılımı ben yükleyip deneyeyim tekrar paylaşırım

21huseyin

Aktif Üye
Arkadaşlar yazılımı test ettim kanal listesinine bağlı bir cihazın açılmaması sorunu var bu da sanırım TKGS den kaynaklanıyor anlayacağınız yazılımı redline ın vermeyip bekletmesinin sebebi TKGS nin sorunlu olması o yüzden yüklemenizi tavsiye etmiyorum.

ahmet21

Aktif Üye
tüm dönüşüm yazılımındaki 35.66 yazılımını test ettim hepsinde youtubede sorun var kimse yüklemesin sorunlu bir yazılım

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
sorunluysa bu yazılım çeksinler arkadaşlar

djomer

Aktif Üye
ben memoli ustaya dedim bu yazılımda sıkıntı var ama dinlemedi benı tamam makine hızlanmış olabilir bu defa youtubede sıkıntılı cıktı hanım benı evden kovacak kesin ne yapacagım eski yazılıma mı dönem yada beklemede mı kalam onu kara kara düşünüyom

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.