gittigidiyor

Redlıne ts7500 hd 35.13 v yazılımı 01.05.2014

erlig

Aktif Üye
bombom usta evet ben cihazı usb ile dönüştürdüm redline destekdeki yazılımları usb ile attım . rs232 kablosuyla mı atmam mı lazım ama rs232 kablosuyla atmadım usb ile 3456 dönüşüm yazılımını attım usta senin dediğini anladım ama benim rs232 kablomu pc görmüyo benim pc windows 7 ama rs232 kablosuna ara kablosu takmam gerekiyor çünkü kablo kasaya yetişmiyo onun için ara kablo kullanıyorum ama ara kabloyu pc tanımıyo neden tanımıyor windows 7 ye uyumlu nasıl bi rs232 kablosu almam lazım .

Son düzenleme:

bobom

Aktif Üye
bi şekilde uydur ara kabolsuz yada bi arkaşdının pc den at şimdi örneğin tiger cihazını dönüştürdün cihaz tiger dönüştürdükten sonra sadece tiger yazılımını usb den aabilirsin tiger dönüşüm varken usb den redline ts yazılımını atamasın cihazda sorunular olur rrs32 atman lazım ayni şekilde ts 7500 dönüştürmek istediğnide yine rrs32 den atman lazım

erlig

Aktif Üye
bombom usta 3456 yazılımını hangi dönüşüm yazılımıdır ben bilmiyorum cihaza onu yüklemiştim bilgi verirsen cok sevinirim

bobom

Aktif Üye
logosu neydi açılırken cihazın

malik0109

Aktif Üye
ustat larım ben yazılımı yükledim yanlız data sorun var usb çip acmıyor kanalları ben eski yazılıma döndüm usb çip aktif oldun çalışıyor ister yükleyin isterse yüklemeyin eski yazılımı iyi onmda kalsın bence

malik0109

Aktif Üye
bundan bir önceki yazılımını yükleyin usb çip iyi çalışıyor varsa eski ytazılımını yükleyin boyutu 35.11 var onu ekleyin o iyi

erlig

Aktif Üye
bobom cihaz acıldıgı zaman logosu redline stalite sistem görünüyor

Son düzenleme:

bobom

Aktif Üye
dönüşüm yazılımını rrs32 atabilrsin şuan sadece redlinen kendi yazılımını atabilrsin

erlig

Aktif Üye
bobom usta benim cihaz bildiğin gibi ts 7500 ben cihazı 3456 yazılımı ile dönüştürdüm şimdi redline destekten usb ile yazılım attım cihaz acıldıgında loding yazıyo geliyo sonra kendi kendine kapanıyo sonra tekrar loding yazısı geliyo cihaz acılmıyo cihazı kapatıp usbyi takıp sonra cihazı arkadan acıp rom.bin yazılımını atıyorum 0000 basıyorum ama cihaz rom bin yazılımını kabul etmiyo acaba cihazı dönüştürdüğümüzde mi rom.bin yazılımını kabul etmiyo mu ? yardımcı olursan sevinirim.

habib723

Aktif Üye
bobom usta benim cihaz bildiğin gibi ts 7500 ben cihazı 3456 yazılımı ile dönüştürdüm şimdi redline destekten usb ile yazılım attım cihaz acıldıgında loding yazıyo geliyo sonra kendi kendine kapanıyo sonra tekrar loding yazısı geliyo cihaz acılmıyo cihazı kapatıp usbyi takıp sonra cihazı arkadan acıp rom.bin yazılımını atıyorum 0000 basıyorum ama cihaz rom bin yazılımını kabul etmiyo acaba cihazı dönüştürdüğümüzde mi rom.bin yazılımını kabul etmiyo mu ? yardımcı olursan sevinirim.

USTAM sadece şunu söyliyeyim eğer cihazın redline ts 7500 hd yazılım yüklü ise sadece redline yazılımlarını at.... eğer tiger ya da samsat geant dönüşümleri ekliyse bu sefer ise sadece yüklü yazılımın oldugu receiverin yazılımlarını at....

Yani redline yazılımıysa redline yazılımlarını tigere donusum yaptıysan tiger yazılımlarını at.. samsata dönüştürdüysen samsat yazılımlarını at.. bu şekilde umarım açıklayıcı olmuştur....

usbden şuanki haliyle rom bin olarak atacağın dosya.... mevcut yazılımın hangisiyse örneğin redline cihazda yüklüyse redline yazılımını rom.bin olarak değiştir at. tiger yazılımı yüklüyse tiger yazılımını rom.bin olarak değiştir at bu kadar sadece...

saygılar...

memoli1478

Administrator
bunuda unutma stb basılı tutarak cihazı fişe tak usb takılı iken yazılım yüklenecektir

elektronik34

Aktif Üye

arkadaşım şöyle yardımcı olayım sana öncelikle boş bir flaş bellek fat32 ile formatla sonra v3434 kurtarma yazılımını flaş belleye at daha sonra rom olarak isimlendir yazılımı cihaza tak flaş belleği cihazın arka anahtarından aç ve hemen 0000 tuşa yazılımı alır ve cihazın açılır ... o_k

erlig

Aktif Üye
ustalar hepinize yardımlarınızdan dolayı cok teşekkür ederim çok saolun . ama benim bilmeğim 3456 hangi dönüşüm yazılımı tigermi ,samsat mı geant mı ustalar ben 3456 yazılımını uydukurdu fromunda gördüm sonra usb ile cihazı dönüştürdüm 3456 yazılımı hangi dönüşüm yazılımıdır ben bunu ögrenmek istiyorum bigi verirseniz cok sevinirim hepinize cok teşekkür ederim.

memoli1478

Administrator
dönüşüm yazılımları usbden atılmaz senin yüklediğin orginal yazılımdır ok döüşüm yazılımları forumda mevcuttur indir ve loderle yükle

erlig

Aktif Üye
usta benim attığım 3456 orjinal yazılımı ise redline desteki yazılımlar da orjinal yazılımıdır peki neden redline desteki yazımları usbden attığımda cihaz lodingde kalıp acıp kapanıyor o zaman orjinal yazılımda cihaz çökermi ?

Son düzenleme:

irfantan

Aktif Üye
ts300 hd de güzel çalışıyo 35.13 yalnız youcam ve gccam kodalrı yok onları verminiz mümkünmü slmlar

malik0109

Aktif Üye
slmalr redlıne ts-7500 leri tıger dönüşümlerde yine rs 232 kullanmanız lazım ve tiger load la yüklemeniz lazım ben ekleyim sizler dönüşümlere de (rom9 veya rom.bin yapmanız lazım loadrın içindekini masa üstüne almanız lazım

malik0109

Aktif Üye
bu yükledigimiz loaderla yükleyiniz yanlız adını rom yapınız içindeki romu masa üstüne kes yapınız

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.