gittigidiyor

rowell 16000 full hd yazılım yükle loader boot da kalmış cihazı kurtarmak için loader

Burdurlusun

Aktif Üye
arkadşım ben yeni girdim nasıl işlem yapılacağını bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz rowell 16000 e uyduları taratıyorum ikinci uyduyu tarattığımda birincisi siliniyor lütfen yardım şimdiden teşekkürler

ayazma

Aktif Üye
rowell 16000 cihazım bootta takılı kaldı: sizin dediğiniz gibi yaptım (programa grek yok forumdaki son yazılımı indirin zipten çıkartıp fat32 ile biçimlendirilmiş usb belleğinize sadece fıles dosyasını atıp cihazın usb girişlerinden birine takın cihazın fişini takın otomatik yazılımı yükleyip cihaz normale dönecektir..) fakat olmadı ver 1.73" te takılı kalıyor.Ne yapmalıyım.Yardımlarınızı bekliyorum.

ERK@L

Aktif Üye
flash belleğini fat32 olarak biçimlendirip içine sadece yazılımın içindeki fıles dosyasını yazan dosyası atın cihaz kapalıyken usb portlartından birine takıp cihazı açın 5 dk kadar bekleyin cihaz kapanıp açılacak ve normale dönecektir.yine sorun yaşarsanız farklı bir usb ile deneyin...

ERK@L

Aktif Üye
arkadşım ben yeni girdim nasıl işlem yapılacağını bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz rowell 16000 e uyduları taratıyorum ikinci uyduyu tarattığımda birincisi siliniyor lütfen yardım şimdiden teşekkürler
burdaki konu ile sizin sorunuz ile alakı bir bölüm değil.konuların cevapları birbirine karışması için lütfen sorununuz için yeni konu açınız

teknokent

Aktif Üye
rowell 16000 için bütün sorunları gideren tek bir yazılım güncelleme varmı yoksa bölüm bölümmü yüklemek gerekir

memoli1478

Yönetici
Administrator
son yazılımı 1.73 bildiğim kadarıyla onu direk yükleyin

tarmen

Aktif Üye
Cevap: rowell 16000 full hd yazılım yükle loader boot da kalmış cihazı kurtarmak için

iyi akaşamlar

teknokent

Aktif Üye
Cevap: rowell 16000 full hd yazılım yükle loader boot da kalmış cihazı kurtarmak için

ustam sağol

teknokent

Aktif Üye

usta rowel 16000 nin en son güncel
yazılım hangisi

ondergokce

Aktif Üye

teşşekürler

demircili

Aktif Üye

teşekürler

xxxyyyzzz42

Aktif Üye

teşekkürler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.