gittigidiyor

rowell 16000fhd ıp tv

basaran48300

Aktif Üye
mrhb..rowell 1600 fhd cihazda ıp tv yuklenırmı...nasıl yuklenır varsa ..yada nezaman gelır yazılımı

ERK@L

Aktif Üye
dreambox gibi açık kodlu yazılım olmadığından kendilniz ip tv yükleyemezsiniz.yakında trımax 12000 ve rowell 16000 cihazların ip tv yazılımı verilecektir

simay35

Aktif Üye
arkadaşlar bi sonraki ıp tv yazılımı gelecek deniyor ama hala sürümcemede sanıyorum.ben uzun zamandır takip ediom.ıp tv olursa çok şeyler ii olur ama sağlayıcılar riske girmek istemez bence çıksada belki boş olur gibime geliyor.

derman07

Aktif Üye
malesef arkadaşlar yazılım konusunda çok ağırlar iptv bildim bileli çıkacak diye söyleniyor ama bi türlü teşrif edemedi hayırlısı diğelim bekliyecez biraz daha ?

headend

Aktif Üye
malesef arkadaşlar yazılım konusunda çok ağırlar iptv bildim bileli çıkacak diye söyleniyor ama bi türlü teşrif edemedi hayırlısı diğelim bekliyecez biraz daha ?

bi araştır bakalım cihaz piyasaya çıktıgından beri kaç tane yazılım vermişim ..araştırmadan agır deme .yakında teşrif edecek merak etme ..ummadıgın kadar atrıntılı yazılımlar gelecek .

derman07

Aktif Üye
bi araştır bakalım cihaz piyasaya çıktıgından beri kaç tane yazılım vermişim ..araştırmadan agır deme .yakında teşrif edecek merak etme ..ummadıgın kadar atrıntılı yazılımlar gelecek .
kardeş yazdıklarımı iyi anlayamamışsın galiba ben demiyorumki yazılım desdeği yok. iptv yazılımı konusunda bi gelişme olmadığını yazdım yoksa cihaz çok güzel iptv haricinde mükemmel diyebilirim ve yazanda isteyende çok saygılar...waen

joe0710

Aktif Üye
kimse bu cihaza çamur atmasın piyasadaki en kaliteli ve en çok yazılım desteği verilen cihaz.

headend

Aktif Üye
çok beklediginiz yazılımlar çıkacak ..beklentilerin üzerinde bu ip olabilir başka bir yazılımda .. ama yazıldıgı gibi çıkacak

headend

Aktif Üye
ROWELL VE TRİMAX nxp li cihazların içinde yazılım desdegi olan modellerin önde geleni yazılım çıkacak dendiyse bu çıkacaktır ama stabil olarak günü kurtarmak için degil şu an test aşamasında..

oneyim

Aktif Üye
arkadaslar ben bu cihazi satiyorum elimde bes tane var ama ses problemi ve kanal gecisleri cok kötu eski yazilimi deniyeceyim selamlar

headend

Aktif Üye
arkadaslar ben bu cihazi satiyorum elimde bes tane var ama ses problemi ve kanal gecisleri cok kötu eski yazilimi deniyeceyim selamlar

zaten inmisin cinmisin belli degil adam gibi ne nikin var ne yaşın ne meslegin nede UYDU alıcın ..satsan ne olur satmasan ne olur .bu cihaz hakkında kötü yazsan ne olur yazmasan ne olur DAHA DOGRUSU SENDEN NE KASABA OLUR NE DE KÖY ..biskremli cihaz çok bile sana . hayırlı işler ..

supercrayz

Aktif Üye
ayip ayip

Herkes hazira konmak istiyor kolaysa sen yazsana bizde alalim iptv yazilimi lutfen emege saygi duyalim kolay degil ole 1gunde yazmak headen ustaya laf atmayin elinden geleni yapiyor iso gucu yok sizlere yazilim hazirliyor ben cikan son yazilimdanda cihazdanda cok memnunum. Baskalarini bilmem. Eline saglik ustam.

ERK@L

Aktif Üye
cihazla ilgili fazla sallamışsın .fabrika yazılımlarını yükle birde headend ustanın editlı yazılmlarını yükle aradaki farkı anlarsın.

önce profilini bir düzeltsen saçma sapan yazılar yazmızsın.yoksa banlanacaksın.

elektronik34

Aktif Üye
cihazında youtube açılabilen varmı acaba sadece bende yalnızmı bu sorun var 1 haftadan beridir açmıyor

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.