gittigidiyor

Rowell rvl 16000 fhd kanal düzenleme editörü programı

candost40

Aktif Üye
daha önce bir üye de sormuş ama cevabını göremedim. Uydu konusunda çok bilgili değilim bu program ne işe yarıyor ne yapılıyor bilgi verirseniz sevinirim.

bakero35

Aktif Üye
daha önce bir üye de sormuş ama cevabını göremedim. Uydu konusunda çok bilgili değilim bu program ne işe yarıyor ne yapılıyor bilgi verirseniz sevinirim.

bu program bulacağınız kanal listelerini zevkinize göre dizip, favori kanal oluşturmanıza yardımcı olur. kanal isimlerini değiştirebilir save leyip USB den cihazınıza atabilirsiniz.bende acemiyim bildiğim bu kadar.

cemkayrak

Aktif Üye
arkadaşlar benim 40 adet server vardı 1.65 ve kanal listesi yükledim serverler gitti :) menüdede yok kanalları açmıyor şifrelileri :) napıcam :)

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.