gittigidiyor

Rowell RVL-8500 HD güncel yazılım bulamama ve biss key girme yeri bulamama sorunu

husokoc6

Aktif Üye
arkadaslar sabahtan beri rowell rvl-8500HD uydumda biss key girme yeri arıyorum bulamadım. internette de yok . bir de güncel yazılım bulamadım.
internette cihaz hakkında hiçbirsey yok.lütfen yardım edin. softcam nasıl yapılır onuda bilmiyorum cihazı yeni aldım.

laboratuvar2016

Aktif Üye
Aynı sorun bende aldım ürünü aldığım yere gittim onlar da bilmiyor trt 1 den başka birşey çözdüğü yok zaten

ToramanRecep

Aktif Üye
Selam Rowell marka anten girişli hdmi çevirici cihazi var bende türksat frekans sinyali alıyorum ama kanalları bulmuyor nedendir acaba bilgisi olan varmı?

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.