SATILIK 2.EL İCONE İRON HD UYDU ALICISI 1150 tl

cimbomlu03

Aktif Üye
Katılım
3 Kas 2019
Mesajlar
34
Tepkime puanı
5
Puanları
8
Konum
merkez
Satılık 2.el sorunsuz tertemiz full kutulu sınırsız orca serverli ( astra 19 beins ,beinmaxlar ,42 ,13,16,19, 23,5 39 vede birçok uydu yayını sorunsuz açılmaktadır. yabancı uydu cinema kanallarının çoğunda türkçe altyazı desteği bulunmaktadır.

fiyat 1150 tl kargo ücreti tarafıma aittir. önce havale sonra istenilen kargo ile gönderim yapılacaktır. takas işlemi düşünmüyorum arkadaşlar.
 

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
Üst