gittigidiyor

Silent Hill 2 Remake sistem gereksinimleri

Oyun dünyasının en özel yapımlarından biri olan bu projenin Bloober Team tarafından yenilenen bu sürümünde nasıl bir performans göstereceği şimdiden merak konusu.

Sistem gereksinimlerine baktığımızda Konami'nin elini çok korkak alıştırmadığı gözüküyor. Minimum tarafta GTX 1080 ve RX 5700 modelleri listelenmiş. Son zamanlarda çıkan çoğu sistemlerde artık minimum gereksinimlerin bu ayarlarda olması da dikkat çekiyor. Artık nadir olarak GTX 9 serisi kartları görmeye başladık diyebiliriz.

Önerilen tarafta ise tabi ki RTX modeli kartlar ön plana çıkıyor. İşlemci tarafında 8700K ve 3600X istenirken grafik kartı tarafında ise RTX 2080 ve RX 6800 XT modelleri listelenmiş. Oyunun sistem gereksinimleri şu şekilde;

Minimum sistem gereksinimleri​

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 x64
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 | AMD Ryzen 3 3300X
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon™ RX 5700 / NVIDIA® GeForce® GTX 1080
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Windows Compatible Audio Device.
  • İlave Notlar: 30 FPS / 1080P çözünürlükte düşük, orta arası ayarlar hedeflenmiştir.

Önerilen sistem gereksinimleri​

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 11 x64
  • İşlemci: Intel Core i7-8700K | AMD Ryzen 5 3600X
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® 2080RTX or AMD Radeon™ 6800XT
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Windows Compatible Audio Device.
  • İlave Notlar: 60 FPS / 1080P ya da DLSS benzeri teknolojiler ile 4K çözünürlükte orta ayarlar hedeflenmiştir.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.