gittigidiyor

Silvermax HD Premium FULL HD GÜNCEL TÜM YAZILIMLARI:

ERK@L

Aktif Üye
Silvermax HD Premium TÜM YAZILIMLARI

SilverMax Premium HD V3.00
D-Smart sorunu giderildi.

IP TV RTMP-FLV protokolü eklendi

IP TV kanal listesine eklendi.

Menüde bar rengi mavi olarak değiştirildi.

Önemli Not:İlk olarak reset dosyasını ardından update dosyasını cihaza atın.yeni V3.00 yazılımla açılan cihazınızı kullanmadan önce mutlaka fabrika ayarı yapın.Tüm verilerinizin bir kopyasını önceden alın çünkü fabrika ayarından sonra hepsi silinmiş olacaktır.

V2.24 YAZILMI-TEST
IPTV sorunsuz çalışmaktadır.Ses ve görüntü sorunları tamamen giderilmiştir.

Yazılım henüz test aşamasında olduğundan farklı açılış logosu ile açılmakta ve güncelleme linklerimizi içermemektedir..

V2.19 YAZILIMI:

SilverMax HD Premium V2.19SilverMax HD Premium 24.02.2012 Tarihli 2.19 Yazılımıdır.

Bilgisayar üzerinden IP TV Adreslerini cihaza kolayca girebilme özelliği eklenmiştir

V2.17 YAZILMI:

SilverMax HD Premium V2.17SilverMax HD Premium 23.02.2012 Tarihli 2.17 Yazılımıdır.

İnternet üzerinden güncelleme yapmak için download Linkimiz yazılıma eklenmiştir.

Bu yazılımı yükleyen HD Premium Kullanıcılarımız,en son çıkan yazılımı ve en güncel kanal listelerini cihazlarına internet üzerinden kolayca atabileceklerdir.

V2.17 ANA YAZILIM:

SilverMax HD Premium V2.17 Ana Yazılımıdır.

MKV,AVI dosyalarını oynatabilme ile IPTV özelliği eklenmiştir.

NOT: V2.14 ve önceki yazılıma sahip olanlar,V2.17 yazılımını yükleyebilmeleri için ilk önce Assisting File yazılımını yüklemeleri gerekir.Assisting File yazılımı, indireceğiniz bu dosyada mevcuttur.

V2.14 YAZILIM:

Ekli dosyalar

• V2.24 YAZILMI-TEST.rar
    3.1 MB · Görüntüleme: 65
  • V2.19 YAZILIMI.rar
    3.1 MB · Görüntüleme: 52
  • V2.17 YAZILMI.rar
    3 MB · Görüntüleme: 46
  • V2.17 ANA YAZILIM.rar
    3 MB · Görüntüleme: 56
  • V2.14 YAZILIM.rar
    2.8 MB · Görüntüleme: 56
  • V3.00 YAZILIM.rar
    5.5 MB · Görüntüleme: 175

hasan68

Aktif Üye
slm

bu yazılımları fabrika ayarlarına dönmeden atarsak cihaza bişey olurmu bu konuda bizleri aydınlatırmısınız

hasan68

Aktif Üye
D-Smart sorunu giderildi.
IP TV RTMP-FLV protokolü eklendi
IP TV kanal listesine eklendi.
Menüde bar rengi mavi olarak değiştirildi.
Önemli Not:İlk olarak reset dosyasını ardından update dosyasını cihaza atın.yeni V3.00 yazılımla açılan cihazınızı kullanmadan önce mutlaka fabrika ayarı yapın.Tüm verilerinizin bir kopyasını önceden alın çünkü fabrika ayarından sonra hepsi silinmiş olacaktır.
bu yazılanı nasıl yapaçağız fabrika ayarlarına döndürün diyo amakopyasını yazılım atmadan nasıl alçağız

ERK@L

Aktif Üye
yazılımdan sonra fabrika ayarlarına cevırmeniz gerekmektrdir yapmazsan cihaz stabil çalısmaz yedegini rs232 kablosu takarak ala bilirsin yada yedek almadanda cihaz kendin ayarlayabilirsin .eger bu işlerde hiç bilginiz yok ise yazılım yüklemeye çalışmayınız.

hasan68

Aktif Üye
slm

kanal listesi atarken böyle bir uygulama yapıyormuyuz indirdim onu ataçağım onda böyle bir işlem varmı?

hasan68

Aktif Üye
yazılımdan sonra fabrika ayarlarına cevırmeniz gerekmektrdir yapmazsan cihaz stabil çalısmaz yedegini rs232 kablosu takarak ala bilirsin yada yedek almadanda cihaz kendin ayarlayabilirsin .eger bu işlerde hiç bilginiz yok ise yazılım yüklemeye çalışmayınız.
daha önçe başka uydu cihasında 232 kablo ile yazılım atıyordum ama yazdığınızdan şunu anladım yazılım attıktan sonra usb ile fabrika ayarlarına dönünüz yazmışsın resimli anlatımı bula bilirmiyiz sayın admin

ERK@L

Aktif Üye
mutlaka yazılımdan sonra cihaz fabrika ayarlarına çavirilimesi gerekir.cihaz elimde olsa resimli anlatımı kendim verirdim ama ben bir araştırayım ..

hasan68

Aktif Üye
yazılımı usb ye attıktan sonra uydu cihahasına takıyorum sistem bilgisene gelip usb den günçelle diyorum Dosya geçersiz(3) diyor defalarça denedim ama hep aynısını dedi hatta günçel kanal listesini atayım dedim onda da aynısını dedi yardımçı olurmusunuz

zynla

Aktif Üye
SilverMax HD Premium jamesson hd 3004 ile aynı mı

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.