gittigidiyor

SKYPE'den nefret edenler için MSN YENİ SÜRÜM

salihtez

Outstanding Сasual Dating - Real-life Girls
Aktif Üye
Web sitesi
meettomy.site
arkadaşım böle bir hata net freamwork 3.5 kurulu olmazsa yapar kur düzeleceğine eminim

memoli1478

Yönetici
Administrator
dostum sisteminde sorun olabilir kaçtane farklı sistemlerde bilgisayarlara yükledim hiç sorun olmadı bi kontrol et sistemi dediğimi bir yap aynen uygula kullanıcı hesaplarına gir ve yeni hesap oluştur sonra oturumu kapat ve yeni açtığın oturumla giriş yap öle dene bakalım ok

cahal

Aktif Üye
teşekkür ederim xp de oldu

hallederiz

Aktif Üye
arkadaşlar bunun için program kurmanıza gerek yok
msn kurunca msn sağ tıklayıp uyumluluğa girin win2000 yapın tamam deyin bu kadar

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Paylaşım için teşekkürler, Peki msn de sizi engelleyenleri (görüşmek istemeyenleri) kaldıracak bir proğram varmı acaba? Ne yazıkki bazı dostlarımız bunu hep yapıyor?

Burada önemli olan gönüllerdeki engeli kaldırmak manasında sormuştum?

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.