gittigidiyor

Smart tvlerde gömülü uydu alıcılarına server , card sharing(cccam,newcamd,mgcamd,)

habib723

Aktif Üye
s.aArkadaşlar bu smart tvlerde bildiğiniz gibi çoğunda gömülü uydu alıcıları var acaba diyorum bu gömülü uydu alıcılarını şuan kullandığımız cardsharing yapabilen bir uydu alıcısı gömülü tv var mıdır yoksa öyle bir şey olursa sizce mantıklı olur muydu?
cevaplarınızı bekliyorum.. şimdiden teşekkürler..

fikrimce öyle bir şey olursa tvlerin satışıı biraz daha cazip konuma gelir. internetten araştırdım ancak gömülü cihaz olup card sharing yapabilen bir tv görmedim eğer olsaydı harici receiverlerden daha sağlıklı olurdu galiba...

sadece bazı smart tvlerde gömülü uydu alıcılarında biss şifreleme sistemini kırdığını gördüm...

bunun dışında herhangi bir bilgi bulamadım aydınlatırsanız sevinirim....

kimsenin cevap vereceği yok galiba

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
dahili uydular için yazılım desteği vermiyor firmalar üstelik yasal bi durum dışı hiç destek vermezler...
soru güzel ama cevabı zaten belli

A.Bozoğlu

Vip Üye
Diablo cam/ diablo modül lcd tv'lerin dahili uydu alıcılarında cccam/newcam kullananlar var ama hangi modeller destekliyor tam olarak bilmiyorum.

DrAgOn

Vip Üye
Samsung E ve F serilerine oscam yüklenebiliyor arkadaşlar.

habib723

Aktif Üye
Samsung E ve F serilerine oscam yüklenebiliyor arkadaşlar.

bende arçelik 3d hd led var biss bölümü var key elle girilebiliyor ancak oscam gibi bahsettiğiniz olsaydı daha stabilde belki çalışırdı o şekilde güzel de olurdu

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.