gittigidiyor

Spacesat 3002 dönüşüm test yazılımları 2013

memoli1478

Yönetici
Administrator
Arkadaşlar yazılımları editliyorum, farklı cihazlara dönüşüm yapacağız.
bu cihazlarda çokme olayı olmadığı için sadece bu cihazlara uygulayacağız.

data w3 w6 hellasat olarak test edilsin

DİKKAT: Teknik bilgisi becerisi olmayan bu işlerden anlamayan arkadaşlar yazılım atmasın. Deneyen arkadaşlar sonucu bizlerle paylaşabilirler.
kolay gelsin

NOT: :2 boarttada denensin

Ekli dosyalar

• 3002loader.rar
    88.2 KB · Görüntüleme: 42
  • spacesat3002 w3 w6 data.rar
    1.6 MB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:

gladyator

Aktif Üye
detaylar

evet olabilir ben specesat ss3002 deki flasları olumlu buldum fakat spı flaş ı ppı flaşa ve m serisiyle değiştirmeyi unutma hatta redline redbox hd yazılımlarıda olabilir deneme üzerindeyim inşallah olacak paylaşım selamlar

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:01 ----------

senin verdiğin yazılımı ben denedim ciyobox un yazılımını at önce flaş sonra boot dosyalarını at daha sonrta otur seyret selamlar

Son düzenleme:

memoli1478

Yönetici
Administrator
evet olabilir ben specesat ss3002 deki flasları olumlu buldum fakat spı flaş ı ppı flaşa ve m serisiyle değiştirmeyi unutma hatta redline redbox hd yazılımlarıda olabilir deneme üzerindeyim inşallah olacak paylaşım selamlar

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:01 ----------

senin verdiğin yazılımı ben denedim ciyobox un yazılımını at önce flaş sonra boot dosyalarını at daha sonrta otur seyret selamlar

hangi cihazın boot loder lerini kullanıyorsun 3002 mi ciyoboxmu

bobom

Aktif Üye
verdiğin yazılım main kode diye attım yazılımı yükledi yarıda flan kalma olmadı bakıcam sonucu bildireceğim usta

bobom

Aktif Üye
slm memoli usta yazılımı dededim dediğin 2 şekilde de ama sonuç olumsuz paylaşım yok ama kanımca yazılım 2 borta oluyor ama 1 bortaki ana yazılım sanırım görmüyor yada ana yazılım uyum sağlamıyor bu yazılım 2 borta atıp başka bi ssp li tvin protokol özelikli bi cihaza bağlanıp denenedilir o şekil çalışma ihtimali olalbir ama sanırım ana yazılımla değiştirmek gerkiyor yada bu 2 borta uymadı yazılımı almasına rağmen

bobom

Aktif Üye
poriot dostum haklı gladyator usta bi yanlışlık var bu işte senin kulandığın yazılım büyük ihtimal yine başka bi cihazın ciyobox a editlenmiş yazılımı olabilir yüklediğin yazılımı rarih ve ling verebilrisin siteye bende bütün arap forumları bilirim buluruz tarini ve site önemli

---------- Post added at 10:40 ---------- Previous post was at 10:18 ----------

glatyatör dostum yazılımı bana ulaştır ben ekliyem forma dostum senin adına usta arkadşlarda denesin yarımların için sağol

memoli1478

Yönetici
Administrator
gx loderle herşey mümkün yalnız eski bir yazılımın içine yeni main kode atmak ve üzerine orginal boot loder atmak mantıklı ama daha önce ben defalarca denememe ramen
hep başarısız olmuştu bir uğraşalım bakalım kaldığımız yerden olmazsada yazılımı cihazın içinden çekte sana link verecem oraya yüklersin forum içinden paylaşırsın upload etmene gerek yok siteye direk linkten paylaşırsın bir bakalım dediğin gibimi kolay gelsin iyiforumlar

memoli1478

Yönetici
Administrator
arkadaşım benim anadilim arapça zaten ver bakayım şu siteye hangi site
bu ben syrialıyım zaten

bobom

Aktif Üye
dostum sen sitenin lingini ver memoli usta ulaşır adamlara okk gerkirse gider yerinde görör adamları ))))))))

gladyator

Aktif Üye
bende suudi arap kökenliyim suudi arabistan göçmeniyiz benimde ana dilim arapça biraz bekleyin güven meselesi adamlar yemin dahi ettirdi bundan büyük şey(allahın üzerine) söz bir allah bir iki arap arkadaş ın sayesinde zar zor girebildim biraz güven olsun adamların rızası olsun o zaman yazılımlar olacak allaha emanet selamlar

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

girdiğim sitede sadece araplar var ne türk ismi ibaresi nede türkiyeye yakın devlet ibaresi ver tamamen arap lar var

memoli1478

Yönetici
Administrator
bende suudi arap kökenliyim suudi arabistan göçmeniyiz benimde ana dilim arapça biraz bekleyin güven meselesi adamlar yemin dahi ettirdi bundan büyük şey(allahın üzerine) söz bir allah bir iki arap arkadaş ın sayesinde zar zor girebildim biraz güven olsun adamların rızası olsun o zaman yazılımlar olacak allaha emanet selamlar

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

girdiğim sitede sadece araplar var ne türk ismi ibaresi nede türkiyeye yakın devlet ibaresi ver tamamen arap lar var

demek ana dilin arapça ok tmm bunu tercüme edermisin

من أي بلد أنت

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Arkadaşlar, izniniz olursa bir şey sormak isterim bu dönüşüm sonunda cihaza tam olarak ne gibi bir özellik kazanacak ve nereden hangi uydudan DATA alacak ve hangi yayınlar izlenebilecek?

memoli1478

Yönetici
Administrator
Arkadaşlar, izniniz olursa bir şey sormak isterim bu dönüşüm sonunda cihaza tam olarak ne gibi bir özellik kazanacak ve nereden hangi uydudan DATA alacak ve hangi yayınlar izlenebilecek?

ustad daha önce farklı cihazlarda dönüşüm sağlandı
ve başarılı oldu bunda dönüşüm biraz farklı dönüşüm esnasında eğer mümkün olursa data w3 w6 olur ve şifreli kanal açma sayısı 400 500 u bulur
yani uydudan paylaşım internetsiz zahmetsiz bedava bir izleme yöntemi

memoli1478

Yönetici
Administrator
ilk sayfadaki yazılımı cihazı olan imkanı olan 39 dereceden denerse netleşecektir

bobom

Aktif Üye
hellesat udusu olup yazılımı test eden arkadaşlar bilgi versin bende şuan içinyok pazar denicem

memoli1478

Yönetici
Administrator
yeni test yazılımını ilk sayfaya ekledim yazılımı yükleyin ve
w6 datada test edin arkadaşlar elimde 3002 yok test edecek
yazılımları editliyorum uzerinde bayağı çalışmamız var
siz test ettikten sonra yazınız gx loder ile atılacaktır

bobom

Aktif Üye
memoli usta 3002 için verdiğin yazılımda bi şey dikkatimi çekti dosya yazılım boyutları spacesat nx7 tıpatıp aynıı incelesen bi bu spacesat nx7 boyut 2,00 MB (2.097.152 bayt) buda 3002 test 2,00 MB (2.097.152 bayt) okk çünkü nx7 verilen yazılımların hepsinin dosya boyut değierleri hiç dğeişmiyor bütün tarihlerinki 2,00 MB (2.097.152 bayt) bu şekilde

memoli1478

Yönetici
Administrator
memoli usta 3002 için verdiğin yazılımda bi şey dikkatimi çekti dosya yazılım boyutları spacesat nx7 tıpatıp aynıı incelesen bi bu spacesat nx7 boyut 2,00 MB (2.097.152 bayt) buda 3002 test 2,00 MB (2.097.152 bayt) okk çünkü nx7 verilen yazılımların hepsinin dosya boyut değierleri hiç dğeişmiyor bütün tarihlerinki 2,00 MB (2.097.152 bayt) bu şekilde

olmaz dostum bu yazılım gx işlemcili diğeri ise 3329e zeta işlemcili
ali chip 3002 ise gx6102 olmaz anında çöker

bobom

Aktif Üye
slm ustalar yazlım işinden anlayan ustalar bende gx2 ssp ve gx2 ssa olarak 2 yazlım buldum açılımını bilen varmı gx2 loater kullanan cihazlar için sanırım 3002 gx2 kullanıyor bilgisi olan incelsin vereyim forma yazılımı

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.