gittigidiyor

Sungate Titan İP TV Yeni Özellikleri- Uydu cihazında MAC Değiştirme

hasari

Aktif Üye

Bu videoda sizlere Sungate Titan İP TV'nin yazılımları ile gelen yeni özelliklerine değindim.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com

Bu videoda sizlere Sungate Titan İP TV'nin yazılımları ile gelen yeni özelliklerine değindim.

teşekkür ederim paylaşım için sungate sana 1 adet ücretsiz göndermesi lazım :) okadr emek verip video çekiyorsun.

dragon22

Aktif Üye
hasari ustam yine döktürmüşsun...harika bir video olmuş...digimy belirttiği gibi firmanın senden aldığı titan parasını sana iade etmesi gerekirki adalet yerini bulsun...firma tanıtım konusunda sendenden daha pasif ve bananeci.....emeğin ve çaban için teşekkürler...

memoli1478

Administrator
Firma gerekeni yapiyor dostlar iciniz rahat olsun
Tekrar eline saglik hasari dostum

erdenbay

Aktif Üye
Hasari usta Emeğinize saglık bir öğretmen gibi acık acık ne güzel anlatılmış faydalı bir calışma daha hayırlı olsun herkese teşekkürler👏👏👏👏

hasari

Aktif Üye
Değerli arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

kurtulus07

Aktif Üye
Emegine saglık Hasari kardeşim bu kadar net ve açıklayıcı anlatılabilir ancak

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.