gittigidiyor

Süresiz banlanan üyeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASİL

Aktif Üye
y10y10

server satışını git başka yerde yap süresiz banlandın...

memoli1478

Yönetici
Administrator
hurzati tarafımdan süresiz olarak yasaklandın bu şekilde yetkili adminimize
yazmanı kabullenemem kurallar vardır ve tüm üye ve yetkililerin buna uyması zorunludur o kişi bukişi o forum bu forum bizi sadece yaptıklarımız ve bulunduğumuz konum ilgilendirir daha önce uyarmıştım seni ama aldırış etmedin
herkes kendinden sorumludur ortalığı germenin anlamı yok buna izin vermem kim olursa olsun güle güle

KNIGHT RIDER

Aktif Üye
loka777 isimli üyeyi açtığı konuların reklam içerikli olması nedeniyle banladım ustadlar bir kontrol ediversinler lütfen eğer bir sakınca yoksa banı geri açabilirler birde açtığı konuları silemedim bilgilerinize ustadlar

ASİL

Aktif Üye
orig85

burası kimsenin reklam alanı değil server satışını git başka yerde yap süresiz banlandın...

KNIGHT RIDER

Aktif Üye
@kaptan38 sitemizde yetki sahibi olmasına rağmen küfürlü mesajlar yazılmayacağını bilmediğinden tarafımdan süresiz banlanmıştır.Acı hepimizin acısı ama sakin olalım.Hangi partiyi yada düşünceyi savunursak savunalım bu bize sohbet alanında veya bir başka alanda küfürlü mesaj yazmamızı gerektirmez arkadaşlar dikkat edelim lütfen.

ASİL

Aktif Üye
finer

server satışı sitemizde yasak eğer kaliteli server istersen biz sana verelim tarafımdan süresiz banlandın

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
@iptvccam forum kuralları bellidir.İlegal server satısı yasaktır.Reklamınızı internette yapabilirsiniz.Burası yeri değil..

KNIGHT RIDER

Aktif Üye
@wasrt reklam nedeniyle yasaklandınız 94 yaşındaymışsın utanmadın dimi bizde yedik

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
XbmcTC üyemizin dikkatine
sizi uyardığım halde satış yapmaya çalışıyorsunuz anlamadım, git başka kapıda satış yap süresiz banlandınız

KNIGHT RIDER

Aktif Üye
'tiktik22'' reklam ve satış içerikli mesaj yazmak ve yazdığınız mesajı defalarca paylaşıp kirlili yarattığınız için süresiz banlandınız.

siiera

Yönetici
@gsevar

üyelik üyelik gerektiren forum linki vermekten banlandın

siiera

Yönetici
  • abantotelcomtr 95.
  • danskursu 95.
  • fotobilgi 95.
  • fotolife2 95.
  • klimacomtr 95.
  • klimaservis 95.
  • otekkibriscomtr 95.
  • resimakademi 95.
  • sapancaotelcomtr 95
  • seoegitimzirvesi 95.
  • sinemaforum 95
  • sosyalmedyazirvesi 95.
  • tatilhome 95.
  • webhomeik 95.
  • otekkibriscomtr 95.
  • sapancaotelcomtr 95.

@sosyalmedya

hepsi kızardı bende günah yok suç onların

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
neredeyse 1 yıldır üye banlamıyordum ELİT denen mahlukat kendini ne zannediyosun siteden üye toplamaya çalışıyosun biliyorum sürekli site kapatıp açıyosun bi istikrar yok sende millet maymunmu senin arkandan dolaşacak birdaha gelme siteye süresiz ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.