gittigidiyor

Torrent Stream/ TS Player(FULL HD +18 FİLMLER)

ERK@L

Aktif Üye
Torrent Stream/ TS Player

6 ADET FULL HD +18 FİLMLER

1080p-logo.gif
18.gif

İD VİDEO LİNKLERİ İLK BAĞLANTI İNTERNET HIZINIZA GÖRE
DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.İLK BAĞLANTI İNTERNET HIZINIZ İYİ İSE 30 SN İÇİNDE VİDEO AÇAR...
AŞAĞIDAKİ BÖLÜMDEN TS PLAYER PROGRAMINI İNDİRİP BURADA VERİLEN VİDEO ID.LERİ GİRİN
.

http://satcafesi.net/forum/ynternet-web-tv-and-yptv-programlary/31153-ts-player-torrent-stream-online-id-video-izleme.html#post100892

Ekli dosyalar

• 18+-WWW.SATCAFESİ.NET.txt
    575 bayt · Görüntüleme: 2,378

mestas

Aktif Üye
Torrent Stream nedir.linkler nerede nasıl izleniyor...

cafi

Aktif Üye
Brownian Movement (2010) erotik dram

da06cfe4cc6277f496f20a6d0bc3a9b6e8505892

Ekli dosyalar

• ALT YAZI.rar
    5.6 KB · Görüntüleme: 115

edegismez

Aktif Üye
hocam bütün samiyetimle söylüyorum emeğinize sağlık. Fakat bir şey merak ediyorum? ilk önce güzel çalışıyor 1-2 gün sonra hepsi veya birçoğu bağlanamıyor diye uyarı veriyor acaba neden.. Teşekkürler...

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
hocam bütün samiyetimle söylüyorum emeğinize sağlık. Fakat bir şey merak ediyorum? ilk önce güzel çalışıyor 1-2 gün sonra hepsi veya birçoğu bağlanamıyor diye uyarı veriyor acaba neden.. Teşekkürler...

merhaba ve aramıza hoşgeldiniz
Linglerde ve uzantı dosyalarda çökmeler vardır ve güncellenmesi gerekir.Şu an bu dosyalardan daha güzel torrent dosyalar vardır.forumda kalarak konu açılımlarına bakarsanız sanırım ihtiyacınız giderilecektir
iyi forumlar

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.