gittigidiyor

TRIMAX th-12000 FHD GÜNCEL KANAL LİSTESİ(SETTİNG)-02-07-2013

ERK@L

Aktif Üye
Bilgilendirme ve yeni kanal listesi icin teşekkürler.
Birinci mesajım benim hatamda kaynakliydi haklısınız dosyada sorun yoktu.
İkinci sorumda ise favori listesinde Astra 19 a ait kanalların olmayışını dile getirmek istemiştim. Ama bu hizmette yeter.
Bu vesileyle iyi bayramlar.
Son olarak şifreli kanalları açmadığımı fark ettim. İnternet bağlantımı vs. Tekrar kontrol edeceğim.
Astra 19E YÖNÜNDE ÇANAĞIM OLMADIĞINDAN KANAL LİSTESİ VEREMİYORUM.KENDİNİZ ARTIK ARATIP FAVORİ EKLERSİNİZ..
CÜMLETEN HAYIRLI BAYRAMLAR...

qualitymanager1

Aktif Üye
42-19-13-7 kanal listeleri güncellenmiştir. 19 astra uydusu kanal değişiklikleri devam ettiği için sıralı değildir. 1 ay içinde yeniden taratıp sıralama yaptıktan sonra eklemeyi düşünüyorum.
Not: Beğenmeme ihtimalinize karşın yüklemeden önce kendi kanal listenizin yedeğini almayı unutmayınız.
İyi seyirler

salman003

Aktif Üye
tsk ederim kardes eline sağlık

yeni yazılımı cihazda görebilirmiyiz yoksa buradan mi takip edeceğiz

afyonluyum

Aktif Üye
her şey için teşekkür eder çalışmalarınızın devamını dilerim

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.