gittigidiyor

TRIMAX Th-12000 HD YENİ YAZILIM:

ERK@L

Aktif Üye
yeni yazılım headend usta haftaya yeni radyo fonlu yazılımı haftaya verecektir... .
yazılım ilk satcafesi forumda verilecektir...
tüm emekleri için headend ustama teşekkürler..

Son düzenleme:

qualitymanager1

Aktif Üye
teşekkürler dostum, ağzımıza sakız yaptık ama affına sığınarak ip tv li mi olacak bu yazılım?

cebjk

Aktif Üye
yazılımda yenilik varmı iptv gibi

ERK@L

Aktif Üye
Alıntı:HEADEND
ROWELL FHD -16000 VE TRİMAX TH-12000 MODEL cihazlarda kullanıcılar için yeni eklentiler için çalışmalar devam etmektedir

ARKADAŞLAR BAKARSINIZ BTKCAM EMU EKLENTİSİ VEREBİLİR HEADEND USTA.HEDİYE YADA NORMAL SERVERI BİTENLER BTKCAM SAYESİNDE SATCAFEDE VERİLEN ÜCRETSİZ B.LİNE BİLGİLERİNİ GİRİP FULL SEYRETMEYE DEVAM EDEBİLİRSİNİZ..

qualitymanager1

Aktif Üye
Alıntı:HEADEND
ROWELL FHD -16000 VE TRİMAX TH-12000 MODEL cihazlarda kullanıcılar için yeni eklentiler için çalışmalar devam etmektedir

ARKADAŞLAR BAKARSINIZ BTKCAM EMU EKLENTİSİ VEREBİLİR HEADEND USTA.HEDİYE YADA NORMAL SERVERI BİTENLER BTKCAM SAYESİNDE SATCAFEDE VERİLEN ÜCRETSİZ B.LİNE BİLGİLERİNİ GİRİP FULL SEYRETMEYE DEVAM EDEBİLİRSİNİZ..

Umarım böyle olur, olursa da süper olur o_k

joe0710

Aktif Üye
ıp tv yoksa neye yararki b linelerin çoğu dreamda bile doğru dürüst çalışmıyor btcam çöküyorken btk emu eklentisi verilsede anlamı kalmıyor.ama çalışma yapan ustaya emeğinden dolayı teşekkür ederim eleştiri yapmak istemedimi belirtmek isterim.ayrıntıyı dile getirmek istedim yalnızca

salman003

Aktif Üye
arkadaslar bır an once calısmalar netıcelense cok ıyı olacak

salman003

Aktif Üye
headent usta gozumuz kulagımız sende tsk sımdıden

salman003

Aktif Üye
arkadaslar trimax 12000 de youtup yıne calısmıyor destek lutfen

joe0710

Aktif Üye
çok beklersin destek.bu yazılım işi 2 satır mektup yazma mı sandınız.

headend

Aktif Üye
cihazda çalışan oscam dosyaları hafta ortasında verilecektir

qualitymanager1

Aktif Üye
cihazda çalışan oscam dosyaları hafta ortasında verilecektir

üstadım teşekkürler, peki bu konuda fazla malumatım yok, cihaz üzerinde oscam çalıştırmasını biliyorum, ancak, vereceğiniz dosyalar ne işimize yarayacak, bilgi verirseniz benim gibi bilgi eksiği olan arkadaşlar da faydalanmış olur, emeğinize sağlık o_k

ERK@L

Aktif Üye
allah aşkına bakıyorum herkes teşekkür etmiş ne için????? ayın 14 ünde haftaya yeni yazılım verilecektir dendiği içinmi? anlamadım ortada yazılım yok 4 sayfa teşekkür var ilginç
Arkadaşım senin forumda teşekkür anlayısşın sadece gizli içerekli konuları görmek için teşekkür etmek yada teşekkür butonuna mı basmak?!!!gizli içerik konular olmadanda herhangi bir paylaşım yapıldığındada konulara yorum yapılamaz mı?burdaki konuda yorum yapan üyelerimizde bu hafta verilecek yazılım çıkacaktır duyurusuna bilgilendirdiğimiz için teşekkür ediyorlar.bunda anlaşılmayacak bir şey yada ilginç olan nedir?

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.