gittigidiyor

Trımax thd-24000 fhd full hd güncel softcam:

ERK@L

Aktif Üye
Trımax thd-24000 fhd full hd güncel softcam:
13-09-2013
softcam yüklemeden evvel emu.yu aktif ediniz.
Rai
Canal Sat
TNT Sat
Bulsat
Tv Globa
Canal NL
Austriasat
ORF
Biss
(TRT1,TRT3,TRT HD, NTV, NTV Spor,A Haber,ATV HD, A Haber HD, Star TV, , TNT, Hazar Tv,Rustavi 2 42.0°E,)
Bu dosyayı flash belleğe atıyoruz ve cihaza taktıktan sonra key yüklemesini yapıyoruz.Sadece key yükleme menüsü flash belleği cihaza takınca belirir.Yükleme bittikten sonra cihazı yeniden başlatmak için fişini çekiyoruz.

indirdiğiniz dosyayı zipten çıkartıp update.key.i flash diskinize atıp yükleyin.

Ekli dosyalar

• www.satcafesi.net-softcam hdmı st..rar
    4.2 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:

vsomturk

Aktif Üye
cihaz görmüyor..dosyayı
rica etsem ilgilenirmisiniz..?

kestene74

Aktif Üye
Hayirli Cumalar Arkadaslar,

Ben bu softcam trimax cihazima yükledim,ama Austriasat acilmadi.

Acaba ilk önce baska birsey mi yapmam lazim?

Ben bu trimax 24000 cihazini yeni aldim,bunun yeni yazilimi varmi.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.